Yoon Jisung z WANNA ONE narukoval

17:09 | 14.05.2019 Xiunka 0
I když bychom si to mnohdy přáli, čas bohužel nelze zastavit. V kalendáři se objevilo datum 14. května a to znamená, že Yoon Jisung, nejstarší člen WANNA ONE, narukoval.
Yoon Jisung
Yoon Jisung FOTO: soompi.com

Již v dobách propagací WANNA ONE se vědělo, že Yoon Jisung vzhledem ke svému věku nastoupí ke splnění občanské povinnosti v podobě povinné vojenské služby jako první ze skupiny. Yoon Jisung se s fanoušky loučil od začátku roku. Snažil se si s nimi užít každý okamžik a nepromarnit žádnou chvilku. V únoru vydal své první mini album Aside společně s hudebním videem titulní skladby In The Rain. Uskutečnil tak sólový debut. Koncem dubnu následovalo speciální album Dear Diary, ve kterém se fanouškům zpovídá a loučí se s nimi.

Sledovat jsme jej mohli působit v muzikálu The Days, kde si zahrál po boku Kang Mo Younga. Před pár dny se Yoon Jisung sešel se členy WANNA ONE. Hong Suk Chun sdílel fotografie, na kterých si Yoon Jisung, Ong Seong Wu a Ha Sungwoon užívají společné chvíle v restauraci My Sky. Hong Suk Chun k fotografiím napsal: „Opravdu cool děti. Yoon Jisung z WANNA ONE se chystá narukovat příští týden. Jeho přátelé přišli. Má kolem sebe tolik dobrých lidí. Doufám, že se ti s tvým laskavým srdcem bude na vojně dařit dobře. Večeře je dnes na mě. Také ti ji koupím až budeš na dovolené.“V prvních minutách dne svého narukování Yoon Jisung zveřejnil video, ve kterém prozradil vydání nové skladby. Vtipkoval: „BABAL, mysleli jste si, že bych jen tak odešel? Pravda, neudělal bych to. Dne 19. května zveřejním jako překvapení skladbu!“ Dále prozradil, že text své nové skladby napsal sám. Hudbu pro něj darem složil jeho přítel Coffee Boy.

Yoon Jisung dorazil na místo svého základního výcviku. Celou dobu se zářivě usmíval, pozdravil své fanoušky a na otázku, jak se cítí, odpověděl: „Je těžké říci, jak se cítím, protože mi to zcela ještě nedošlo. Počasí je dobré. Je to úleva. Cítím se dobře. Nemusíte se bát. Naše BABAL ví, že jím a žiji dobře. Jsem opravdu v pořádku. Trochu se ale obávám, že se budete nudit. Pokud sledujete mou tvorbu, myslím, že rok a půl uplyne rychle. Prosím, počkejte na mě.“ Na svůj oficiální twitterový profil zveřejnil fotografie s popiskem: ,„Jako vždy, sejdeme se znovu zatímco se budeme usmívat.“Yoon Seulgi, sestra Yoon Jisunga, svého bratra na místo základního výcviku doprovodila.Jeong Si Hyun, který se rovněž zúčastnil Produce 101 Season 2, se přišel s Yoon Jisungem osobně rozloučit. Zveřejnil jejich společnou fotografii a video s popiskem: „S kým se teď budu poflakovat? Mám smíšené pocity...“ Dále zveřejnil fotografie ze společného výletu na ostrov Jeju, který byl pojat jako rozlučkový. Výletu se zúčastnili také Lee Yoo Jin a Kim Hyeon Woo. Jeong Si Hyun prozradil, že i když nejsou fotografie zcela aktuální, chtěl je zveřejnit v den narukování Yoon Jisunga.Jo Wonseok se s Yoon Jisungem také rozloučil. Zveřejnil společné fotografie, které okomentoval: „Neubliž si. Po vojně se v pořádku vrať. Nemysli moc na čas, který uplyne. Jsem si jist, že si povedeš dobře. Mám v tebe naprostou důvěru.“Yoon Jisungovi přejeme klidnou vojenskou službu.


ZDROJ & FOTO: twitter.com/Official_YJS_ & instagram.com/tonyhong1004 & instagram.com/jeongsihyun & instagram.com/dnjstjr10043/ & picdeer.com
 


Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,1%
Čína
49,2%
Japonsko
34,2%
Vietnam
4,9%
Thajsko
7,4%
Filipíny
0,3%
Indie
0,4%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9