Suho miluje herectví, muzikály a skupinu EXO

21:00 | 11.05.2019 Eunka 0
Leader skupiny EXO fotil pro květnové vydání časopisu Singles Korea. V rozhovoru prozradil, proč miluje herectví, muzikály a EXO.
Suho
Suho FOTO: Singles Korea
Suho vyrazil fotit do Paříže a nebál se ukázat svůj šarm a projevit náklonnost věcem, které ho baví. Také se nerozpakoval přiznat, že má blízko ke všem členům EXO

S EXO vystupuje již od roku 2012, což je docela dlouhá doba. Jak si na členy skupiny zvykl? Vídají se i mimo skupinové aktivity? Na toto téma řekl: ,,Nemůžu uvěřit, že už jsme spolu tak dlouho. Čas běží opravdu rychle. Všichni členové jsou v těchto dnech velmi zaneprázdněni svými vlastními aktivitami, takže je pro nás těžké shromáždit se na jednom místě. Naše srdce jsou si však vždy blízká."

I Suho se věnuje individuálním aktivitám. Zajímají ho různé oblasti, zejména seriály, filmy a muzikály. Pokaždé je chválen, když vyzkouší něco nového. O herectví prozradil: ,,Je zábavné, protože mi umožňuje zažít život někoho jiného. Když tedy hraji, snažím se co nejvíce vzdát sám sebe. Muzikály jsou obzvlášť vzrušující, neboť hraju a zároveň zpívám."

Na otázku, jaké žánry nebo role by chtěl zkusit, odpověděl: ,,Nemám na mysli nic konkrétního, ale toužím dělat něco, co jsem nikdy předtím nedělal, a je to dostatečně odlišné od všeho, co jsem doposud vyzkoušel. Nezaměřuji se na specifický typ rolí, ale mám sklon spíše klást důraz na samotný proces, protože už pouhé mihnutí před kamerou, i když je role malá, něco naučí. To je důvod, proč mám herectví tak rád."

Na závěr dodal, že by chtěl mít pozitivní vliv na druhé a stát se tak dobrým příkladem lidem kolem sebe. 

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9