Policii se zatím nepodařilo získat zatykač na Seungriho

19:00 | 06.05.2019 Tajta 0
Už to skoro vypadalo, že policie uzavře vyšetřování a konečně požádá o zatykač na Seungriho. Opět se tak ale nestalo. Proč tomu tak je, si můžete přečíst v našem článku.
Seungri na cestě k výslechu
Seungri na cestě k výslechu FOTO: allkpop.com
Seungri do dnešního dne podstoupil již 17 jednotlivých výslechů, čítajících dohromady přes 80 hodin. A přesto, že vyšetřování dalších osob zapletených do kauz Burning Sun a KakaoTalk již pokročilo, na Seungriho osobu se policii stále nepodařilo získat zatykač.

V současné době čelí Seungri čtyřem hlavním podezřením. Jsou to zpronevěra, zprostředkování prostituce, nelegální sdílení videí a fotografií se sexuálním obsahem a porušení zákona o hygieně potravin. Všechna tato podezření si žádají rozsáhlé vyšetřování, výslechy bezpočtu svědků a zajišťování přímých důkazů, případně přesvědčivého množství těch nepřímých. Nebylo tak divu, že Seungri stále zůstává na svobodě a žádné oficiální obvinění mu státní zástupce doposud nesdělil. Policie však již měla v plánu vyšetřování uzavřít, případ předat státnímu žalobci a na Seungriho vydat zatykač.
 
To se ale opět odkládá, protože státní žalobce si přeje doplnit vyšetřování zpronevěry prostředků z klubu Burning Sun. Seungri je obviněn ze zpronevěry miliard wonů z klubu Burning Sun a převádění prostředků prostřednictvím Junwon Industries a jeho dalšího klubu Monkey Museum.

Policie se má po doplnění spisu pokusit vyžádat zatykač znovu tento týden. Budeme vás samozřejmě informovat, jestli tentokrát úspěšně.


ZDROJ: allkpop.com

Diskuze

TOP0 článků

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
47%
Japonsko
34,8%
Vietnam
5,4%
Thajsko
7,9%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9