Daehyun a Jongup o svých sólových aktivitách

10:30 | 28.04.2019 AngryDaeguni 0
Co o svých plánech do budoucna prozradili v rádiové show členové B.A.P Daehyun a Jongup, se dozvíte v následujícím článku. 
Daehyun a Jongup z B.A.P
Daehyun a Jongup z B.A.P FOTO: kimchislap.com
Daehyun, zpěvák B.A.P, byl ku příležitosti vydání své první placky pozván do rádiové show Ilhoona z BTOB, Idol Radio, a s sebou si vzal Jongupa, též člena B.A.P.

Připomínáme, že Daehyun vydal 5. dubna své první mini album s názvem Chapter 2 '27'. Daehyun k tomuto dodal: "Aktivně jsem se podílel na tvorbě alba, dokonce jsem osobně zašel do firmy, která to album vyrobila. Když jsem ho pak poprvé držel v rukou, plakal jsem."

Také zmínil titulní píseň You're My: "Je o tom, jak nenahraditelní pro mne jste. Zní smutně, ale chtěl jsem jí vyjádřit, jak moc jsem šťastný. To díky fanouškům jsme vydávali alba. Jsou pro mě nenahraditelní, a proto pro ně chci dělat hudbu."

Jongup sdělil: "Tvrdě pracuji na dalším kroku. Vždycky jsem chtěl dělat něco sólového a pořád se na tu možnost připravoval."

Na otázku, co pro ně znamenají B.A.P, Daehyun odpověděl: "Byl to můj první krok v životě, kdy jsem byl pryč od rodičů a poznal svět. Jsem rád, že jsem tento krok udělal."

Jongup řekl: "Pro mě jsou členové B.A.P jako moji bratři."

ZDROJ: soompi.com, enews.imbc.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
0,6%
Čína
49,6%
Japonsko
36,9%
Vietnam
4,8%
Thajsko
4,3%
Filipíny
0,4%
Indie
0,4%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,4%
Jiná
1,9%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9