Shin Se Kyung myslí na životní prostředí a nerada plýtvá

15:00 | 04.05.2019 Eunka 0
Herečka myslí na životní prostředí, zajímá se o udržitelnou módu a má svůj vlastní kanál na YouTube. O tom všem si s ní popovídáme v článku.
Shin Se Kyung
Shin Se Kyung FOTO: Grazia Korea
Během focení pro časopis Grazia měla Shin Se Kyung oblečení, které je vyrobeno z recyklovatelného polyesteru, organické bavlny, Tencelu a dalších udržitelných materiálů. Tímto také propagovala módní značku H&M a její kolekci Conscious 2019.

Na úvod řekla: "Když jsme fotili na místech, kde byly stromy a květiny, cítila jsem se svěže. Chvíle v přírodě jsou vždy radostné. Zajímám se o otázky týkající se životního prostředí a nedávno jsem viděla v médiích, že nadměrné používání plastů je vážným problémem. Pomalu se v tomto ohledu snažím přecházet od malých činů k velkým."

Herečka také přiznala, že si zřídila vlastní kanál na YouTube. Proč to udělala? Vysvětlila: "Existuje mnoho důvodů. Pravidelně vařím a baví mě to, tak jsem chtěla takové momenty nahrávat a tak přirozeně ukázat fanouškům svůj každodenní život během přestávek mezi projekty."

 

Poté doplnila: "Naučila jsem se, že veškerý kreativní obsah je něčím speciální. Hudba ve videu, písmo, obrázky a další prvky, jsou něčí cennou tvorbou. Z tohoto důvodu kontroluji před použitím každou položku, abych zaplatila a získala na ni práva. Tím vším procházím poprvé a díky tomu jsem se naučila něco velmi důležitého."

Herečka se také dotkla udržitelnosti: "Jelikož ráda vařím, chodím často nakupovat potraviny, ale nekupuju jich mnoho, pouze tolik, co stačím sníst. Ačkolim jsem dost zaměstnaná, nemám pak v lednici položky, které bych vyhodila a tak plýtvala. Také hodně chodím pěšky."

V současné době natáčí seriál Rookie Historian Goo Hae Ryung, který se zabývá genderovou otázkou a sociálním postavením žen. Vypráví o ženě zabývající se historií, která postupuje krok za krokem, aby našla svůj vlastní osud v Joseonu, v době plné předsudků vůči ženám. Seriál by měl mít premiéru v červenci.

ZDROJ: soompi.com
FOTO: Grazia Korea

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
0,7%
Čína
50,1%
Japonsko
37,1%
Vietnam
4,7%
Thajsko
3,3%
Filipíny
0,5%
Indie
0,4%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,5%
Jiná
2,3%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9