Seungri a možné zprostředkování prostituce během narozeninové párty

22:00 | 13.04.2019 Tajta 1
Policie začala vyšetřovat sérii tvrzení o Seungrim a jeho údajném zprostředkování prostituce během narozeninové párty v roce 2017. Přečtěte si detaily v našem článku.
Seungri
Seungri FOTO: soompi.com
Dne 7. dubna Channel A uvedl, že policie potvrdila, že osm žen, které navštívily párty k Seungriho narozeninám v roce 2017 uspořádané na Filipínách, bylo profesionálními společnicemi. Podle této zprávy byla policie schopna zajistit výpovědi, které Seungriho spojují se zprostředkováním prostituce.

Zdroj z vyšetřovací jednotky Soulské metropolitní policie potvrdil: "V rámci vyšetřování jsme vyslechli řadu žen, které navštívily Seungriho párty na Palawanu, ohledně podezření ze zprostředkování prostituce. Získali jsme seznam návštěvníků této párty." Další detaily však zdroj odmítl uvést: "Vzhledem k tomu, že policejní vyšetřování stále probíhá, je pro nás obtížné potvrdit přesný počet lidí a další detaily."

Policie již dříve zahájila vyšetřování na základě textových zpráv mezi Seungrim a Yoo In Sukem, bývalým CEO společnosti Yuri Holdings, které se zdály naznačovat, že Seungri poskytoval prostituci pro zahraniční investory. Objevily se také spekulace o prostituci na Seungriho narozeninové párty v prosinci 2017, když si pronajal letovisko na Palawanu na Filipínách.

Policie potvrdila, že Seungri zaplatil cestovní výlohy placených společnic, které jeho párty navštívily. Zároveň ověřuje, jestli cestovní výlohy měly být formou kompenzace za jejich služby. Bývalý zpěvák je momentálně podezříván z používání prostituce k získání nových investic od zahraničních partnerů případně k udržení investic současných. Policie také obdržela svědectví, podle kterého se měla prostituce objevit i na dalším místě mimo Palawan.

Seungri tato podezření popřel a uvedl: "Na prohlášení, že jsem měl zprostředkovávat prostituci, není nic pravdivého." Celkové náklady jeho narozeninové párty v roce 2017 se odhadují na 600 milionů wonů (téměř 12 milionů korun) a Seungri tvrdí, že platil cestovní výlohy všech svých hostů a nejen žen, které jsou podezřívány z účasti na zprostředkování prostituce.

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
0,9%
Čína
48,6%
Japonsko
38%
Vietnam
4,6%
Thajsko
3,4%
Filipíny
0,6%
Indie
0,3%
Singapur
0,3%
Mongolsko
0,6%
Jiná
2,9%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9