Park Na Rae jako první korejská komička v standup komedii na Netflixu

20:00 | 08.04.2019 Tajta 0
Park Na Rae se stane první korejskou komičkou, která ve spolupráci s Netflixem natočí speciál standup komedie .
Park Na Rae
Park Na Rae FOTO: soompi.com

Dne 8. dubna bylo potvrzeno, že natáčení Park Na Rae’s Seduction Watch (doslovný překlad) show proběhne 17. a 18. května a poté bude dostupná na Netflixu. Komička v ní bude hovořit o lásce a vztazích a bude těmto tématům přidávat své vlastní sexy a humorné pointy. Jedná se o jeden z kroků, kterými Park Na Rae rozšiřuje svoji kariéru.

Bude to její úplně první standup komediální vystoupení od debutu. Na rozdíl od jejího působení v Comedy Big League vysílané stanicí tvN, ve které se používají spousty rekvizit, jevištní makeup a zajímavé kulisy, bude mít Park Na Rae možnost v nové show ukázat svůj vlastní šarm a vtip a spojit se s diváky, zatímco bude stát na jevišti.

Netflix se pustil do korejské standup komedie již v roce 2018, kdy spolupracoval s populárním satirikem Yoo Byung Jaem. Budoucí show s Park Na Rae je tedy dalším vzrušujícím projektem, na který se můžeme těšit.

Park Na Rae se pravidelně umisťuje na předních příčkách brand reputation žebříčků korejských komiků, objevuje se v několika zábavných show (I live alone, Taste of dating, Sound of grazing grass, Salty tour, Comedy big league, Video star), a tak je tedy na čase, aby mohla zazářit ve vlastním pořadu. A třeba se letos dočká konečně i zasloužené Velké ceny (Daesang).

ZDROJ: soompi.com


Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9