Roy Kim je zapleten do KakaoTalk skandálu

12:00 | 05.04.2019 Xiunka 0
Skandál chatovací místnosti KakaoTalk nabírá pořádně na obrátkách. Zveřejňována byla další jména celebrit, které jsou do skandálu zapleteny, a bohužel nebudou poslední.
Roy Kim
Roy Kim FOTO: soompi.com
Dne 2. dubna korejská média informovala o tom, že Roy Kim je celebritou vystupující pod označením 'Kim' v případu nelegálního pořizování a šíření videí v chatovací místnosti KakaoTalk. Roy Kim měl být podle zpráv členem sedmičlenné chatovací místnosti, ve které se nacházel Jung Joon Young, Choi Jong Hoon a další. Bylo také uvedeno, že je prověřováno dvacet tři chatovacích místností a šestnáct osob.

Zdroj ze Soulské metropolitní policejní agentury uvedl: Třináct z šestnácti osob bude vyslýcháno a sedm osob bylo zadrženo. Je tu šance, že výsledky budou více záviset na výpovědi svědků. Pokud jde o to, zda Roy Kim bude či nebude zadržen, rozhodnuto bude po výslechu.“

Společnost Stone Music Entertainment v době zveřejnění toho, že je Roy Kim zapleten do případu, který v podstatné míře hýbe korejským showbyznysem, uvedla, že vše musí prověřit. Následně bylo vydáno prohlášení, které zní: Dobrý den, tady je oficiální prohlášení ohledně Roy Kima. V současné době studuje ve Spojených státech. Upraví svůj rozvrh tak, aby se mohl co nejrychleji navrátit do Jižní Koreje. Svědomitě se bude účastnit nezbytného výslechu. Děkujeme.“

Dne 4. dubna byl status Roy Kima ze svědka změněn na podezřelého. Zdroj ze Soulské metropolitní agentury uvedl: Zadrželi jsme Roy Kima a oznámili mu, že je vyšetřován z důvodu porušení Zákona o šíření informací, komunikování skrze sociální sítě a ochrany informací, také šíření nelegálně pořízených záběrů.“ Na otázku, zda Roy Kim natáčel videa, tento zdroj odpověděl, že to nebylo zatím potvrzeno.


ZDROJ: soompi.com 

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9