Zpěvačka Joo oznámila, že se bude vdávat

12:00 | 26.03.2019 Eunka 0
Zpěvačka Joo, která je známá i jako sestra Ilhoona z BTOB, našla pravou lásku a zveřejnila datum svatby. Přejeme hodně štěstí. 
Joo
Joo FOTO: woollim entertainment
Dnes tu máme opravdu milou zprávu. Zpěvačka Joo se bude vdávat. Společnost Woollim oznámila, že Jung Min Joo vstoupí do manželství se svým snoubencem, který nepatří mezi celebrity.

Zástupce společnosti uvedl: "Joo se vdá již 4. května na místě, které nemůžeme zveřejnit. Ženich nepatří mezi celebrity a je stejně starý jako zpěvačka. Joo ho potkala díky blízké kamarádce zhruba před rokem. Jakmile spolu začali chodit, hovořili o manželství a jejich vztah tak přirozeně doplul až do manželského přístavu. Jelikož ženich není celebritou, svatba bude soukromá a zúčastní se jí pouze rodinní příslušníci a přátelé snoubenců."

Agentura se také omluvila za to, že zprávu ohlásila tak náhle a vysvětlila, že svatba byla plánována v tichosti z úcty ke snoubenci zpěvačky. Pak také požádala fanoušky o pochopení. Na závěr dodala: "Žádáme vás, abyste dali své požehnání Joo, která se připravuje na nový začátek."

Zpěvačce a jejímu snoubenci srdečně blahopřejeme!

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,6%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,9%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9