[Apríl] Park Shin Hye se tajně vdala a čeká dítě

18:00 | 01.04.2019 Eunka 2
Populární herečka již loni překvapila fanoušky, když zveřejnila, že chodí se sympatickým hercem Choi Tae Joonem. Nyní přichází s ještě větším překvapením. Tajně vstoupila do manželství a měla k tomu pádný důvod.
Park Shin Hye
Park Shin Hye FOTO: beautytap.com
Park Shin Hye opravdu umí překvapit fanoušky a my musíme přiznat, že překvapení tohoto typu máme opravdu rádi. Ke vztahu se sympatickým hercem Choi Tae Joonem se přiznala 7. března 2018. Nejprve byli přáteli a pak spolu začali chodit. O manželství nemluvili, ale osud občas rozhodne jinak. Vyšlo totiž najevo, že se zhruba před 14 dny tajně vzali. Proč však tak rychle a bez náležitého svatebního obřadu?

Agentura S.A.L.T Entertainment, která zastupuje herečku, celou věc vysvětlila slovy: "Ano, je to pravda. Park Shin Hye a Choi Tae Joon zaregistrovali své manželství dne 19. března. Jednali náhle, neboť herečka očekává jejich prvního potomka. Její ošetřující lékař shledal těhotenství jako rizikové a doporučil jí klid a odpočinek. Proto se rozhodli, že se vyhnou stresu spojenému s přípravou svatby, a manželství pouze úředně zaregistrovali. Svatební obřad s rodinou a přáteli uspořádají, až se dítě narodí. Podle lékařů by mělo přijít na svět na podzim. Prosíme vás tedy o pochopení a o to, abyste na ně pohlíželi shovívavě. Děkujeme vám a omlouváme se za tak překvapivé zprávy."

Co k tomu můžeme dodat? Máme z toho radost a doufáme, že herečce bude dopřán klid a těhotenství i porod dobře proběhne. Přejeme novomanželům a nastávajícím rodičům hodně štěstí!

ZDROJ: kpopherald.koreaherald.com, officiallykmusic.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,1%
Čína
49,3%
Japonsko
34,2%
Vietnam
4,8%
Thajsko
7,3%
Filipíny
0,3%
Indie
0,4%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9