Kang Daniel žádá o ukončení platnosti své exkluzivní smlouvy

19:00 | 22.03.2019 anya0305 0
Kang Daniel, bývalý člen WANNA ONE, žádá o ukončení platnosti své exkluzivní smlouvy s LM Entertainment. Proč? To se dozvíte v tomto článku.
Kang Daniel.
Kang Daniel. FOTO: soompi.com
Dne 21. března právní zástupce Kang Daniela, společnost Yulchon LCC, podala k Seoul Central District Court žádost o ukončení platnosti exkluzivní smouvy Kang Daniela s LM Entertainment. Právník Yeom Yeong Pyo z oddělení případů sportovního a zábavního průmyslu společnosti Yulchon LCC, který má tento případ na starosti, prozradil: "Společnost LM Entertainment bez předchozího souhlasu Kang Daniela podepsala společné obchodní smlouvy, kterými práva na Danielovu exkluzivní smlouvu prodala třetím stranám. Protože LM Entertainment porušila veškeré podmínky Danielovy smlouvy, byla podána žádost o ukončení platnosti smlouvy." 

Dále vysvětlil: "Rozhodnutí o ukončení platnosti bývá běžně rozhodnuto celkem rychle, přibližně během měsíce až dvou, takže pokud bude žádost přijata, Kang Daniel může okamžitě zahájit nezávislé aktivity v hudebním průmyslu. Kang Daniel se kvůli tomu, že se tato událost řeší legální cestou, necítí dobře, a fanouškům, kteří ho podporují, vyjadřuje hlubokou omluvu. Doufá, že se situace vyřeší co nejrychleji."

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
0,9%
Čína
48,6%
Japonsko
38%
Vietnam
4,6%
Thajsko
3,4%
Filipíny
0,6%
Indie
0,3%
Singapur
0,3%
Mongolsko
0,6%
Jiná
2,9%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9