FNC Entertainment ukončila exkluzivní smlouvu Choi Jong Hoona

12:00 | 22.03.2019 anya0305 3
FNC Entertainment vypověděla exkluzivní smlouvu Choi Jong Hoona. Více informací se dozvíte v tomto článku.
Choi Jong Hoon.
Choi Jong Hoon. FOTO: soompi.com
Upozorňujeme čtenáře, že článek není vhodný pro osoby mladší 18 let a osoby s citlivější povahou. 

Dne 21. března společnost FNC Entertainment oficiálně vypověděla exkluzivní smlouvu Choi Jong Hoona. Oznámení zní: "Podle našich informací Choi Jong Hoon během vyšetřování učinil osobní prohlášení, týkající se této záležitosti. Společnost o podrobnostech, týkajících se této skutečnosti, nemá žádné informace. Společnost doposud sdílela vývoj situace na základě Jong Hoonových tvrzení, ale rozhodli jsme se, že v důsledku opakujících se protichůdných prohlášení vztah mezi námi a Jong Hoonem již nemůže dále pokračovat. Platnost jeho exkluzivní smlouvy byla ukončena."

Dříve bylo oznámeno, že Choi Jong Hoon opouští kapelu FTISLAND a zábavní průmysl. Nedávno byl zadržen na základě obvinění z podplácení policie. Nové zprávy ukazují, že Choi Jong Hoon, bývalý člen FTISLAND, se pokusil podplatit policejního úředníka, který ho chytil při řízení pod vlivem. Policie oznámila, že Choi Jong Hoona zadrželi, když policejnímu úředníkovi nabízel 2 miliony korejských wonů (v přepočtu asi 39 920 Kč), aby zakryl svůj předchozí incident řízení v opilosti.

Policejní zdroj uvedl: "Zadrželi jsme Choi Jong Hoona, protože jsme obdrželi svědectví od policejního úředníka, kterému Choi Jong Hoon nabízel úplatky." Ukázalo se, že policejní úředník tuto nabídku odmítl. Zdroj pokračoval: "Dalším vyšetřováním potvrdíme, jakým způsobem Choi Jong Hoon nabízel úplatky, jak byly zamítány a jak byla celá situace uzavřena." 

Policie také zadržela Jung Joon Youngova právníka za ničení důkazů v případu proti Jung Joon Youngově ex-přítelkyni. Právník se pokusil zničit důkazy, zatímco zpěvák procházel vyšetřováním kvůli nelegálnímu natáčení své ex-přítelkyně. 

Kromě snahy podplácet policii a šíření nelegálních sexuálních nahrávek je Choi Jong Hoon momentáně terčem kritiky mimo jiné i za to, že na sociálních médiích dal like příspěvku fanouška, který obsahoval fotografie z vyšetřování. Bylo také oznámeno, že dával like i příspěvku z dalšího účtu, který sleduje. Když Choi Jong Hoon odcházel z FTISLAND, sliboval, že bude zpytovat svědomí a přemýšlet nad tím, čeho se dopustil, a jeho aktivita na sociálních sítích je protikladem k jeho prohlášení. 

Ve vysílání SBS Night of Real Entertainment se probíralo téma možného trestu odnětí svobody pro Choi Jong Hoona. Jak jsme vás již informovali, bývalý člen kapely FTISLAND je vyšetřován za nelegální šíření sexuálních záběrů ze skrytých kamer a svoji snahu zakrýt svou jízdu pod vlivem. Choi Jong Hoon se sice přiznal k jízdě pod vlivem, ale žádosti o zakrytí tohoto skandálu odmítá. Právnička Kim Young Joo se pro SBS vyjádřila k věci nelegálních záběrů. "Co se týče Yong Jun Hyunga a Lee Jong Hyuna, ani jeden z nich tyto záznamy osobně nepořizoval a nešířil, tudíž nebudou podléhat trestům." Právnička dále vysvětlovala, že šíření záznamů se trestá až třemi roky ve vězení, v případě Choi Jong Hoona, který záznamy i pořizoval, hrozí až pět let za mřížemi. Jung Joon Youngův rozsudek by prý mohl dosahovat až sedmi let a šesti měsíců ve vazbě.

ZDROJ: soompi.com (1), (2), (3), (4

 

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
0,9%
Čína
48,6%
Japonsko
38%
Vietnam
4,6%
Thajsko
3,4%
Filipíny
0,6%
Indie
0,3%
Singapur
0,3%
Mongolsko
0,6%
Jiná
2,9%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9