Cha Tae Hyun a Kim Joon Ho zataženi do skandálu

14:00 | 18.03.2019 BoraBene 3
Myslíte si, že golfový zápas nemůže skončit nijak zvlášť velkým skandálem? V tomto článku vás vyvedeme z omylu.
Cha Tae Hyun a Kim Joon Ho
Cha Tae Hyun a Kim Joon Ho FOTO: vlive.tv
Dne 16. března odvysílala televizní stanice KBS 1TV zprávu, že Cha Tae Hyun sdílel v chatovací místnosti televizní show 2 Days & 1 Night důkaz o tom, že provozoval hazard. K tomuto chatu se policie dostala skrz mobilní telefon Jung Joon Younga. Cha Tae Hyun sdílel 1. července 2016 fotografie bankovek a v chatu se chlubil: "Toto jsou peníze, které jsem vyhrál v naší golfové hře." Pár dní poté se v chatu objevila další fotografie s penězi, kam Cha Tae Hyun psal: "Dnes [Kim] Joon Ho vyhrál 2,6 milionů wonů a já 2,25 milionů wonů. Takhle vypadají peníze, co jsem vyhrál."

Cha Tae Hyun se k této situaci vyjádřil v dopise a oznámil, že se stahuje ze všech pořadů, kterých se účastní, včetně 2 Days & 1 Night. Jeho prohlášení zní následovně:

"Dobrý den, tady Cha Tae Hyun.

Nejprve bych se chtěl všem velmi omluvit.

Ačkoliv v reportáži zaznělo něco jiného, rád bych uvedl věc na pravou míru a řekl, že jsem nehrál golf v zahraničí. Hráli jsme ho v Koreji, brali jsme to jako zábavu a peníze jsme si vrátili hned na místě. I když jsme se tím jen bavili, po zhlédnutí toho, co jsem psal do společného chatu, se neuvěřitelně stydím. Jako veřejná osoba, které se dostává mnoho podpory a lásky, považuji své chování za naprosto nepřijatelné.

Velice se omlouvám svým fanouškům, které jsem zklamal, a divákům, kteří milovali 2 Days & 1 Night.

Velice se omlouvám, že mé chování negativně ovlivní i členy 2 Days & 1 Night. Proto bych chtěl oznámit, že mám v úmyslu odejít z pořadu.

Jako otec od rodiny se velice omlouvám svým dětem a mé rodině. Budu potřebovat čas, abych se zamyslel nad svými činy. Mrzí mě to."Také Kim Joon Ho se k situaci vyjádřil dopisem, který zněl následovně:

"Dobrý den, tady komik Kim Joon Ho.

Nejprve bych se chtěl omluvit, že jsem tímto hanebným činem způsobil tolika lidem starosti a hlavně zklamání.

Na rozdíl od tvrzení ve zprávách jsme s kolegy nehráli v roce 2016 golf v zahraničí [ale v Koreji]. Sázení mělo být jen pro zábavu a hned po hře jsme peníze vrátili zpátky tomu, komu patřili. Jako veřejná osoba a starší bratr v pořadu 2 Days & 1 Night bych měl být dobrým příkladem a hluboce lituji skutečnosti, že se tak nestalo. Jsem si vědom toho, že jsem zodpovědný za své činy, a proto jsem se rozhodl odejít ze všech programů, ve kterých vystupuji.

Kromě toho doufám, že nedojde k dalším nedorozuměním ohledně mých mladších kolegů, kteří tvrdě pracují na svých pořadech.

Budu pracovat usilovněji, abych se stal člověkem s větším smyslem pro odpovědnost. Ještě jednou se velice omlouvám za problémy, které jsem způsobil. Je mi to líto."


Vypadá to, že se celý korejský showbyznys třese, na koho dalšího ukáže Jung Joon Young pomyslným prstem. Co si o celé kauze myslíte vy?


ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
0,9%
Čína
48,6%
Japonsko
38%
Vietnam
4,6%
Thajsko
3,4%
Filipíny
0,6%
Indie
0,3%
Singapur
0,3%
Mongolsko
0,6%
Jiná
2,9%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9