Další dopad kauzy Burning Sun a KakaoTalk na show a Yang Hyun Suka

11:54 | 18.03.2019 Tajta 0
Asi největší skandál v dějinách korejského zábavního průmyslu sebou táhne ke dnu další a další. Co se děje kolem hlavy YG Entertainment, Yang Hyun Suka, a jak reagují na skandál televizní stanice, si můžete přečíst v našem dalším článku.
Yang Hyun Suk a Seungri ve "šťastnějších" dobách
Yang Hyun Suk a Seungri ve "šťastnějších" dobách FOTO: allkpop.com
Že celý skandál otřese společnostmi, pod kterými jsou umělci známí z kauzy Burning Sun a chatovacích místností KakaoTalk, není žádným překvapením. Společnost YG Entertainment, kam patřil Seungri, například zažila v posledních dnech povážlivý propad akcií o více než 25%. Novinkou je ale žaloba, kterou zvažují podat investoři YG na CEO Yang Hyun Suka. Zatím požadují kompenzace ztráty cen akcií, případně stahují svoje investice ze společnosti. Jedná se o obrovské sumy a je otázkou, jak se s tím společnost vyrovná.

Kromě toho na Yang Hyun Suka zvažuje podání stížnosti i občanské sdružení Measures for the People's Livelihood. Samozřejmě také na Make Us Entertainment CEO Lee Dong Hyunga, v jehož agentuře byl Jung Joon Young, konkrétně za zanedbání dohledu.

Zároveň se k dalším striktním opatřením uchylují i televizní stanice MBC a KBS, které vysílaly některé zábavné show, ve kterých se obvinění umělci objevovali. Vedle okamžitého odchodu zmíněných umělců z show a smazání jejich scén z již natočených dílů případně pozastavení celé show, se nyní společnosti rozhodly i k smazání některých záznamů starších epizod.

Dalšími lidmi, které skandály zasáhly, jsou Cha Tae Hyun a Kim Jun Ho, o kterých si můžete více přečíst tady.

ZDROJ: allkpop.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,9%
Japonsko
34,5%
Vietnam
5,1%
Thajsko
7,7%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9