Jung Joon Young byl již v minulosti vyšetřován kvůli skrytým kamerám

10:00 | 17.03.2019 wmxj5312hb 0
Bylo odhaleno, že Jung Joon Young byl již v minulosti vyšetřován kvůli záznamům ze skryté kamery. Více informací se dozvíte v tomto článku.
Jung Joon Young.
Jung Joon Young. FOTO: soompi.com
Upozorňujeme čtenáře, že článek není vhodný pro osoby mladší 18 let a osoby s citlivější povahou. 

Dne 16. března bylo oznámeno, že Jung Joon Young byl v listopadu 2018 cílem vyšetřování Sofistikované jednotky pro vyšetřování trestných činů Metropolitní policejní stanice. Vyšetřování z roku 2018 probíhalo odděleně od předchozího vyšetřování v roce 2016, kdy byl Jung Joon Young svou bývalou přítelkyní obviněn ze sexuálního napadení. Bývalá přítelkyně později toto obvinění stáhla.

Vyšetřování v roce 2018 započalo v okamžiku, kdy se k jednotce pro vyšetřování trestných činů dostalo obvinění, které ůdajně zahrnovalo řadu ženských obětí a několik pachatelů. Kromě toho se také tvrdí, že pachatelé slibovali obětem, že jim na oplátku za to, že se s nimi vyspí, pomůžou najít místo v zábavním průmyslu. Ústřední státní zastupitelství v Soulu však odmítlo žádost policie o povolení k prohlídce a zabavení společnosti, která se zabývá restaurováním mobilních telefonů a údajně měla skryté kamery. Policii bylo sděleno, že potřebují provést další vyšetřování společnosti, nikoli pouze informátora.

Když policie šla do společnosti, společnost je informovala, že sice mají záběry skrytých kamer, ale nemohou je bez povolení vydat. Policie znovu požádala o povolení, ale státní zastupitelství tuto žádost znovu odmítlo. Bylo oznámeno, že státní zastupitelství považuje tento případ za podobný tomu z roku 2016 a domnívá se, že povolení není třeba. Reportéři MBN však poukázali na to, že kontext i počet obětí je v roce 2018 úplně odlišný. 

Již dříve jsme vás informovali o tom, že Jung Joon Young potvrdil skandál s nelegálními sexuálními nahrávkami. Podle informací policisté požádali digitální forenzní společnost, aby se zbavila telefonu Jung Joon Younga, který je pro vyšetřování tohoto případu hlavním důkazem

ZDROJ: soompi.com, allkpop.com
 

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9