Sung Jong hovořil o silném poutu, které mají Infinite mezi sebou

20:33 | 15.03.2019 Eunka 0
Nejmladší člen skupiny Infinite fotil pro International bnt a v rozhovoru se zaměřil na armádu a silné pouto, které poutá členy Infinite k sobě.
Sung Jong
Sung Jong FOTO: International bnt
Sung Jong dorazil na focení svěží a rozmlouval o mnoha věcech. Hovořil mimo jiné i o svém rozhlasovém pořadu Midnight Black na stanici EBS. Práce rozhlasového DJ ho velmi těší a stejně tak možnost zvát si zajímavé hosty.

Infinite nedávno vydali singl Clock, a ačkoli členové postupně míří do armády, jsou stále dobrými přáteli a mají mezi sebou silné pouto. Čím to je, že mají k sobě tak blízko? Sung Jong odpověděl: "Myslím, že naše dlouholeté pouto funguje díky poctivosti a ohleduplnosti. Když nás něco naštve, hned o tom mluvíme a pak máme sklon to i lépe přijmout."

Leader Sung Kyu je v armádě a letos pravděpodobně nastoupí i Dong Woo, který chtěl jít k policii, bohužel však neprošel zkouškami, takže bude sloužit jako aktivní voják. Jak to má s povinnou vojenskou službou Sung Jong? Na toto téma řekl: "Co se vojny týče, nejsem si ještě úplně jistý, kdy nastoupím, ale uvažuji o mnoha možnostech. Kdysi jsme přemýšleli o tom, že narukujeme najednou, ale nevyšlo to kvůli různým okolnostem. Promýšlím to ze všem stran, nicméně mám ještě čas."

ZDROJ: allkpop.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
0%
Čína
32,1%
Japonsko
47,4%
Vietnam
6,4%
Thajsko
6,4%
Filipíny
0%
Indie
1,3%
Singapur
0%
Mongolsko
1,3%
Jiná
5,1%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9