Choi Jong Hoon napsal omluvný dopis

21:00 | 14.03.2019 anya0305 0
Bývalý člen FTISLAND Choi Jong Hoon napsal omluvný dopis, ve kterém se vyjadřuje k řízení pod vlivem, natáčení a sdílení nelegálních videí a podplácení policie. Více se dozvíte v článku.
Choi Jong Hoon.
Choi Jong Hoon. FOTO: soompi.com
Jak jsme vás již informovali zde, Choi Jong Hoon opustil kapelu FTISLAND a také zábavní průmysl. Na svém Instagramu zveřejnil omluvný dopis, který zní:

"Dobrý den, toto je Choi Jong Hoon.

Píšu tuto zprávu, abych se omluvil Korejcům, kteří se kvůli mně mohli cítit naštvaní a pobouření. Po přečtení konverzací, kterých jsem se účasnil, jsem byl opravdu ve stresu a styděl jsem se znovu se na ty staré zprávy dívat. 

Skutečnost, že jsem dělal tyto neopatrné poznámky a nebyl schopný si je zapamatovat, mě přimělo zamyslet se nad tím, s jakým falešným pocitem etiky jsem žil. Kromě toho, jak si čtu naštvané a kritické komentáře, uvědomil jsem si, že jsem se staral jen o sebe a hluboce toho lituji. Učiním pokání ze svých hříchů, ze svého nemorálního života a po zbytek života budu zpytovat svědomí.

Nejprve musím sklonit hlavu před oběťmi, které trpěly ranami, které zůstanou. Omlouvám se mnoha obětem, které byly poškozeny tím, že byly do tohoto incidentu zataženy, i když s ním neměly nic společného. 

Stydím se sám za sebe, protože jsem byl leaderem členům FTISLAND, ale zachoval jsem se hanebně. Všem fanouškům, kteří mě doteď podporovali v mých aktivitách, se omlouvám, že jsem jsem nenaplnil vaše očekávání a zklamal vaši důvěru ve mě. Dneškem počínaje opouštím tým a celý zábavní průmysl. Strávím celý život poctivým zpytováním svědomí ze dnů, kdy jsem jednal neopatrně a bez jakýchkoliv pocitů a lítosti. Také se budu pilně a bez jakýchkoliv lží podílet na budoucím vyšetřování. Přijmu trest, jaký si zasloužím. Omlouvám se."


Dnes FNC Entertainment oznámila odchod Choi Jong Hoona z FTISLAND a také ze zábavního průmyslu.

ZDROJ: soompi.com
 

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9