Choi Jong Hoon opouští kapelu FTISLAND a zábavní průmysl

10:12 | 14.03.2019 Xiunka 0
Vzhledem k nedávným událostem spojených se skandálem chatovací skupiny na KakaoTalk se Choi Jong Hoon rozhodl odejít z kapely FTISLAND a zábavního průmyslu.
Choi Jonghoon
Choi Jonghoon FOTO: soompi.com
Včera se korejská média začala zabývat skandálem Choi Jong Hoona z roku 2016, kdy řídil pod vlivem alkoholu. Vyvázl s pokutou a zákazem řízení na 100 dní. S takzvaným Seungriho skandálem se rozpoutal skandál chatovací skupiny na KakaoTalk, který nabírá velmi rychle na obrátkách. Ukázalo se, že členy této chatovací skupiny byli také Jun Hyung ze skupiny Highlight a Choi Jong Hoon z kapely FTISLAND. Jun Hyung v časných ranních hodinách vydal na svém instagramovém profilu prohlášení, ve kterém uvedl, že byl členem této chatovací skupiny, ale nepodílel se na sdílení nelegálních záběrů či fotografií. Nicméně jelikož tuto skutečnost neohlásil, rozhodl se ze skupiny Highlight odejít. Více se dozvíte zde.

Poté, co se ukázalo, že v chatovací místnosti na KakaoTalk byl probírán také Choi Jong Hoonův skandál, fanoušci kapely jej vyzvali k jeho odchodu. Více o jeho skandálu se dozvíte zde. Dnes společnost FNC Entertainment vydala oficiální prohlášení, ve kterém uvedla, že Choi Jong Hoon již nadále nebude členem kapely FTISLAND.

Oficiální prohlášení zní: „Dnes bylo rozhodnuto, že Choi Jong Hoon, který vyvolal vlnu kritiky zapojením se do nedávných incidentů, opustí kapelu FTISLAND. Rádi bychom objasnili, že neexistuje žádný úmysl skrýt pravdu o těchto záležitostech. Na základě vzájemné důvěry jsme s Choi Jong Hoonem probrali, co si ohledně minulých incidentů pamatuje. Hluboce se omlouváme za podání nepřesných informací.

Během tohoto týdne se zúčastní policejního vyšetřování. Existuje podezření na další protiprávní činy, i když říká, že si je nepamatuje. Choi Jong Hoon se rozhodl navždy odejít ze skupiny FTISLAND. Rovněž opustí zábavní průmysl. Společnost si uvědomuje závažnost této situace a cítí se zodpovědná za tyto záležitosti. Během policejního vyšetřování budeme plně spolupracovat, aby pravda byla jednoznačně odhalena.

Choi Jong Hoon se omlouvá těm, kdo utrpěli újmu způsobenou jeho nevhodným chováním, trapnými slovy a činy provedenými v minulosti. Uvědomuje si, že hluboce zklamal fanoušky a členy kapely. Hluboce se omlouváme, že jsme při řízení a vyučování našich umělců správnému charakteru byli nedbalí a že jsme v důsledku této nešťastné události způsobili problémy mnoha lidem.

Choi Jong Hoon nyní ukončí život celebrity a bude zpytovat svědomí. Společnost se v případě jeho slov a činů, které nemohou být odpuštěny, nemůže vyhnout zodpovědnosti, takže ho až do konce povedeme, aby žil jako člen společnosti se správným vnímáním.

Společnost ještě jednou slibuje, že bude pečlivější a přísnější, co se týče managementu a vzdělávání svých umělců. Omlouváme se.“


 
ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9