Jun Hyung se zapletl do KakaoTalk skandálu a opouští Highlight

09:00 | 14.03.2019 Eunka 0
Tato zpráva fanoušky skupiny Highlight nepotěší. Yong Jun Hyung přiznal, že byl zapleten do KakaoTalk skandálu a oznámil, že opouští skupinu.
Yong Jun Hyung
Yong Jun Hyung FOTO: soompi.com
Podrobnosti, které se týkají KakaoTalk skandálu, který v současné době hýbe celou Koreou, jste si již mohli přečíst v mnoha článcích na našem webu. Nyní přinášíme další novinku, která fanoušky skupiny Highlight opravdu nepotěší.

Společnost Around Us uvedla, že Yong Jun Hyung se dne 13. března zúčastnil policejního výslechu jako svědek v souvislosti s vyšetřováním Jung Joon Younga poté, co si uvědomil závažnost situace. Nyní hluboce rozjímá o svém životě, špatných skutcích, nemorálnosti a uvědomuje si, že způsobil velké zklamání nejen svým fanouškům. Také si uvědomuje, že tento čin nemůže být jen tak odpuštěn a proto, aby nepoškodil pověst skupiny, oficiálně z Highlight odchází. 

Jak moc se Jun Hyung do onoho skandálu zapletl? Začátkem tohoto týdne byl obviněn z toho, že je jednou z postav v chatovací místnosti. Nejprve to popřel, protože v té době už v onom chatu nebyl, ale nakonec musel s pravdou ven. Přiznal, že v roce 2015 s Jung Joon Youngem popíjel a on mu svěřil, že natáčí nemorální videa. Poté dodal, že po nějaké době podobné nahrávky také viděl a pak o nich vedl nevhodné rozhovory. 

Na toto téma ještě uvedl: "Nepovažoval jsem to za velký problém a nedošlo mi, že se jedná o zločin a protiprávní jednání. Byl jsem velmi pošetilý. Je to moje chyba, měl jsem Jung Joon Younga umírnit. Budu zpytovat svědomí a ještě jednou se fanouškům i členům skupiny hluboce omlouvám."

Jun Hyung řekl policii všechno, co ví, bez jakýchkoliv lží a při vyšetřování ochotně spolupracoval. Vyšlo najevo, že se nikdy nepodílel na nahrávání nemorálních nahrávek nebo jejich šíření. Byl jen tichým pozorovatelem a neuvědomil si závažnost celé věci.

ZDROJ: soompi.com, allkpop.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9