Han Ye Seul se nebojí pozvat muže na rande

20:30 | 14.03.2019 Eunka 0
Už jste někdy pozvali na rande někoho, kdo se vám líbil? Byl potěšen, nebo vás odmítl? Jak je na tom v tomto ohledu herečka Han Ye Seul? To prozradila v pořadu My Ugly Duckling.
Han Ye Seul
Han Ye Seul FOTO: soompi.com
Herečka nedávno navštívila oblíbený pořad My Ugly Duckling a když se jí moderátor zeptal, zda někdy nějakému muži vyznala své city, odpověděla: "Obvykle vyjádřím svůj zájem o člověka, který se mi líbí. Dokonce požádám i o telefonní číslo. Může se stát, že toho muže pozvu i na rande."

Když je herečka tak odvážná, jistě zvládá i případné odmítnutí. Byla však někdy odmítnuta? Ohledně toho plaše přiznala: "Ne, nikdy mě nikdo neodmítl."

Poté dodala, že se cítí nejšťastnější, když s někým chodí. K tomu poznamenala: "Když žena miluje, stává se šťastnou a cítí se plná života. Všechno má najednou smysl."

Na závěr můžeme jen dodat, že Han Ye Seul v minulosti chodila s producentem Teddy Parkem. Bohužel se v říjnu roku 2016 rozešli. 

Pokud ji máte rádi a chcete ji vídat na obrazovce, podívejte se na seriál Big Issue, ve kterém hraje hlavní hrdinku Ji Soo Hyun. První díl byl odvysílán 6. března.

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9