Jung Joon Young potvrdil skandál s nelegálními sexuálními nahrávkami

12:40 | 13.03.2019 Tajta 6
Jaké je spojení Jung Joon Younga a dalšího velkého sexuálního skandálu ve světě korejského zábavního průmyslu? Přečtěte si náš článek.
Jung Joon Young
Jung Joon Young FOTO: soompi.com
Je to již pár dní, co vody korejského showbyznysu rozvířil skandál, který nemá obdoby. A zatímco o ostatních členech chatovací místnosti na KakaoTalk se zatím stále spekuluje, hlavní aktér už je všem známý. Není jím nikdo jiný než zpěvák a televizní celebrita Jung Joon Young (dále jako JJY). Pojďme si shrnout současná známá fakta.

Tento skandál navazuje úzce na takzvaný Seungriho skandál, o kterém jsme vás informovali například zde o udájném objednávání eskortních služeb. Těžištěm celé záležitosti kolem JJY je pak údajná jiná chatovací místnost na KakaoTalk, ve které si JJY, Seungri a další muži vyměňovali nelegálně pořízené nahrávky se sexuálním obsahem.

Skandál plně propukl 11.3. poté, co detaily sdílel ve svém reportu SBS funE a kromě Seungriho spojil se skandálem také jméno Jung Joon Young. Ten se v této době nacházel ve Spojených státech kvůli natáčení zábavné show. Report uvedl, že v chatovací místnosti sdílel nelegálně pořízená videa při nejméně 10 různých příležitostech.

12.3. se JJY vrací zpět do Koreje. Na letišti na něho už čeká dav novinářů, kterým se mu daří projít jen díky zásahu ochranky. Na jejich otázky, jestli je to vše pravda, odpoví pouze: "Je mi to líto, na žádné vaše otázky odpovídat nebudu. Pokud se budete ptát dál, prostě odejdu."Všichni fanoušci doufají, že se jedná opět o nedorozumění, stejně jako v případě jeho předchozího skandálu v roce 2016, který přerušil jeho slibnou kariéru na několik měsíců, i když v něm byl nakonec viny sproštěn.

13.3. však pro ně přichází další rána, protože JJY zveřejňuje dopis, ve kterém se k obviněním doznává:

"Píšu vám v hanbě a vině.

Já, Jung Joon Young, jsem si uvědomil závažnost této situace po svém návratu do Koreje 12. března. I přesto, že je již pozdě, omlouvám se skrze tento dopis všem lidem, kteří se o mně zajímali a dali mi druhou šanci.

V souvislosti s tím, co se o mně říká, se přiznávám ke všem svým zločinům. Natáčel jsem ženy bez jejich souhlasu a sdílel to v chatovací místnosti na sociálních médiích a když jsem toto dělal, necítil jsem nijak velkou vinu.   
Od veřejné osoby to byl neetický čin hodný kritiky a tak bezmyšlenkovité jednání.

Klekám si a nejvíce ze všeho se omlouvám ženám, které se objevily ve videích a dozvěděly se o této odporné pravdě poté, co incident vyplaval na světlo. A těm mnoha lidem, kteří musí být rozčíleni touto situací, nad kterou nemohou skrýt svoje zklamání a údiv.
    
Odcházím ze všech programů, ve kterých jsem se objevoval a pozastavuji všechny své aktivity v zábavním průmyslu. Všechny své aktivity jako veřejná osoba ruším kromě sebereflexe a po zbytek svého života budu přemýšlet o svých nemorálních a nelegálních činnostech souvisejících s těmito zločiny.
    
Více něž komu dalšímu se omlouvám ženám, které kvůli mému jednání zažily velké utrpení, mnoha lidem, kteří musí cítit hněv více než zklamání a lidem, kteří mi pomohli se veřejnou osobou stát a milovali mě.

Upřímně a bez lží se zúčastním vyšetřování, které začne ráno 14. března a přijmu trest za své činy.
Ještě jednou se hluboce omlouvám. Je mi to líto.

Úterý, 12. března 2019

Jung Joon Young"


Další události už mají rychlý spád. JJY ruší svoji účast na hudebním festivalu Beautiful Mint Life 2019, jednotlivé televizní stanice postupně ohlašují jeho odchod ze show 1 night & 2 days, Salty tour, 4 wheeled restaurant a ujišťují diváky, že ze všech dílů, jejichž natáčení se JJY ještě zúčastnil, bude maximum jeho záběrů odstraněno. JJY dostává oficiální zákaz vycestovat ze země a jeho společnost MAKEUS Entertainment, pod jejímž labelem Label M JJY působil, ohlašuje rozvázání kontraktu.

ZDROJ: soompi.com, allkpop.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
0%
Čína
33,3%
Japonsko
46,4%
Vietnam
7,2%
Thajsko
4,3%
Filipíny
0%
Indie
1,4%
Singapur
0%
Mongolsko
1,4%
Jiná
5,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9