Z čeho má komplexy Choi Jin Hyuk?

18:30 | 14.03.2019 Eunka 0
Mohou mít i šarmantní herci z něčeho komplexy? Choi Jin Hyuk v pořadu We Will Channel You přiznal, že ano. V článku se dozvíte, co ho trápí.
Choi Jin Hyuk
Choi Jin Hyuk FOTO: soompi.com
Když se herec dne 7. března objevil v pořadu We Will Channel You, moderátor Kang Ho Dong mu na uvítanou řekl, že se mimořádně krásně usmívá očima. Pak zavtipkoval: "Že jsi to nacvičoval před zrcadlem?“
 
Choi Jin Hyuk na to odpověděl: "Už od mládí mám kvůli tomu komplexy." Poté vysvětlil: "Když jsem byl mladší, často mě lidé obviňovali, že tím, jak se usmívám očima, vlastně úmyslně flirtuju. Také mě měli za slabocha. Chtěl jsem působit drsně, ale kvůli těm úsměvným pohledům to nešlo. Strašně jsem ten svůj smích očima nesnášel a snažil se ho skrývat."
 
Skrývání úsměvu však přineslo jiný problém. Herec prozradil: "Jelikož se teď moc neusmívám, dochází k častým nedorozuměním. Lidé, včetně zaměstnaců agentury, se mě občas ptají, zda nejsem naštvaný, protože se tvářím přísně."
 
Kang Ho Dong souhlasil: "Máš takový ostrý a přímý pohled. Původně jsem tě měl za tichého a málomluvného člověka. Jsi takový?"
 
Herec zavrtěl hlavou a odvětil: "Vůbec ne!" Pak pobaveně dodal: "Nejsem málomluvný a kromě toho jsem i docela zlomyslný."
 
Co na to říci? Líbí se vám, když se Choi Jin Hyuk směje očima? Také si myslíte, že je škoda takový krásný úsměv skrývat?


ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9