Kim Jun Tae z TREI nahrál guide vokály pro BTOB a PENTAGON

21:30 | 21.02.2019 Xiunka 0
Nové rookie trio TREI ze společnosti Banana Culture bylo hostem oblíbeného vysílacího programu Idol Radio. Ilhoon na členy prozradil zajímavé věci.
Kim Jun Tae
Kim Jun Tae FOTO: nautiljon.com
Všichni tři členové TREI, kterými jsou Lee Jae Jun, Chae Chang Hyun a Kim Jun Tae, předvedli s Ilhoonem ze skupiny BTOB, jenž je DJem vysílacího programu Idol Radio, opravdu dobrou chemii. Bylo prozrazeno, že s Ilhoonem se znají, jelikož s ním spolupracovali ještě před jejich debutem jako tria.

Chae Chang Hyun, který má na starosti skládání a produkci, se rozpovídal o vytváření skladby Night Rather Than Day od skupiny EXID. Řekl: „Se skladateli jsem spolupracoval na skvělé skladbě. EXID sunbaenim ji neuvěřitelně zvládly.“ Hlavním zpěvákem tria je Kim Jun Tae. O seznámení s členy prohlásil: „Když jsem se s nimi setkal poprvé, působil velmi módně. Jae Jun na mě udělal silný dojem. Nejprve jsem si myslel, že jsou oba starší než já.“ Diváky ohromil svým coverem skladeb, zejména Last Dance od BIGBANG.
 
 

Ilhoon posluchačům prozradil, že Kim Jun Tae byl zpěvákem, který dělal guide vocals pro ostatní umělce. Jeho hlas slyšeli poprvé členové BTOB u skladby Friends a PENTAGON u Beautiful, kterou Ilhoon napsal darem pro skupinu.

Trio TREI debutovalo tento týden s mini albem BORN s titulní skladbou Gravity.
 

ZDROJ: allkpop.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
0,7%
Čína
49,1%
Japonsko
38,4%
Vietnam
4,3%
Thajsko
2,7%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,7%
Jiná
2,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9