D.O řekl, co pro něj znamenají EXO a herectví

19:30 | 24.01.2019 Eunka 0
D.O fotil pro nové číslo časopisu Singles Korea a při té příležitosti vylíčil, proč má rád herectví a jak velkou náklonnost chová ke členům EXO.
D.O
D.O FOTO: Singles Korea
D.O rád zkouší nové věci, a tak se stalo, že namluvil psího hrdinu v animovaném filmu The Underdog. Ohledně této zkušenosti řekl: "Vždycky jsem byl fanouškem animovaných filmů. Scénář k The Underdog byl tak dobrý, že jsem okamžitě přijal nabídku."

Poté pokračoval: "Mé animované postavě přidali moje výrazy obličeje a bylo úžasné sledovat, jak se mi pak podobala. Myslím, že mi to pomohlo, abych se do té role více ponořil."

Co se mu nejvíc líbí na herectví? Na tuto otázku odpověděl: "Každá postava má jinou osobnost a jiné zaměstnání. Opravdu si užívám, že mohu po určitou dobu žít jako jiný člověk. Dává mi to příležitost skutečně studovat životy ostatních lidí."

Jaký je rozdíl mezi zpěvákem skupiny EXO, který si říká D.O, a hercem Do Kyung Sooem? D.O prohlásil: "Nemám žádné pevně stanovené představy o tom, jak bych měl vypadat na jevišti nebo před kamerou. Jsem prostě jen Do Kyung Soo, který hraje a zpívá."

Poté vyjádřil svou hlubokou náklonnost členům EXO, když řekl: "EXO jsou pro mě celoživotní přátelé. Mám opravdu rád každého člena. Všichni jsou velmi loajální a laskaví, takže se s nimi vždycky cítím dobře. Jsou pro mě takovým druhým domovem."

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9