Lednové výsledky hodnocení "brand reputation" korejských hvězd zábavních show

14:00 | 10.01.2019 Tajta 0
Zajímá vás, jak si stojí hvězdy korejských zabavních show v popularitě? A jak se taková popularita vlastně měří? Přečtěte si více v našem článku.
Lee Young Ja, Park Na Rae, Jun Hyun Moo
Lee Young Ja, Park Na Rae, Jun Hyun Moo FOTO: soompi.com
Zajímá vás, jak si stojí hvězdy korejských zábavních show v popularitě? A jak se taková popularita vlastně měří? Odpověď na tuto otázku nám dává Korejský institut pro výzkum byznysu (Korean Business Research Institute), který zveřejnil žebříček "brand reputation" pro hvězdy zábavních show za měsíc leden.

O umístění rozhoduje analýza dat napříč různými indexy, včetně účasti spotřebitelů, mediálního pokrytí, interakce a povědomí v komunitě. Žebříček pro tento měsíc je založen na datech posbíraných v rozmezí 2. 12. 2018 až 1. 1. 2019.

První příčku obsadila Lee Young Ja, komička a televizní moderátorka, kterou můžete znát například ze super populární show Hello Counselor (talk show, která je zaměřena na problémy obyčejných lidí, se kterými se jim snaží radit hosté z řad celebrit) nebo Omniscient Interfering View (show používá dokumentární styl při pozorování života členů štábu a jejich manažerů).
K tomuto umístění velkou měrou přispěl i fakt, že Lee Young Ja je první ženou v Koreji, která vyhrála dvě Daesang ceny (Významné ceny na KBS i MBC Entertainment Awards). 

Na druhém místě se umístila komička a DJka Park Na Rae. Můžete ji pravidelně vídat v show, jakými jsou Comedy Big League, I live alone (show má podobný koncept jako výše zmíněná Omniscient Interfering View) nebo Salty tour (ve které skupinka celebrit navštěvuje různá místa a soutěží, kdo zajistí pro celou skupinu lepší ubytování, jídlo a zábavu s omezeným rozpočtem). Na její popularitě se jistě podílí i velmi známý fakt, ze si otevřela domácí bar, tedy bar u ní v bytě, kam pravidelně zve své přátele i z řad celebrit. Pod názvem Narae bar také vydala nedávno knihu.

Na třetím místě najdeme prvního muže žebříčku. Není jím nikdo jiný, než Jun Hyun Moo, televizní personalita. Potkávat se s ním můžete nejen v  show I live alone a Omniscient Interfering View, ale také v jedné z vůbec nejpopulárnějších show Happy together (talk show, ve které můžeme vídat hosty z řad celebrit).

V jednom z nedávných dílů show I live alone se hostitelé (mezi jinými právě i Park Na Rae a Jun Hyun Moo) bavili přesně o tomto žebříčku. Jun Hyun Moo jistě netušil, že se mu v lednu podaří předběhnout i Yoo Jae Suka, který je v Koreji považován za národní poklad a který se tentokrát umístil až na 4. místě.

Na žebříček prvních 30 míst, se můžete podívat například tady.

Našli jste v žebříčku své oblíbence? Souhlasíte s umístěním? Podělte se s námi v komentářích.

ZDROJ: soompi.com, wikipedia.org
FOTO: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9