Suwoong podepsal exkluzivní smlouvu s novou společností

20:31 | 15.11.2018 Xiunka 0
Suwoong, člen skupiny Boys Republic, podepsal exkluzivní smlouvu se společností Hwayi Brothers.
Suwoong
Suwoong FOTO: soompi.com
Dne 15. listopadu vydala společnost Hwayi Brothers tiskovou zprávu, která zní: „Nedávno jsme se stali se Suwoongem, který ukázal různorodý potenciál, jednou rodinou. Budeme se mu snažit co nejvíce pomoci v jeho cestě. Rozhodl se působit jako herec a rovněž jako zpěvák.“ Ve společnosti Hwayi Brothers působí například Yoo Hae Jin, Joo Won a Lee Dong Hwi.

Na počátku působení v nové společnosti  Suwoong prohlásil: „Chci ukázat své různorodé stránky. Vždy budu dělat to nejlepší. Prosím,  sledujte mě a podporujte mě.“

Suwoong debutoval v roce 2013 jako člen skupiny Boys Republic. Podílel se na několika albech, zúčastnil  se domácích i zahraničních propagací. Diváci jej mohli sledovat v survival show The Unit, kde na sebe několikrát upozornil. Letos v září bylo oznámeno, že si skupina bere hiatus na předem neznámou dobu. Před zahájením  pauzy Boys Republic vydali album Ending Credit s titulní skladbou Star (You´re My).

Rovněž bylo oznámeno, že Suwoong ztvární hlavní roli v připravovaném romantickém dramatu Secret Romance. Jeho postava jmenující se  Han Woo Jin bude agentem NIS, jenž se zamiluje do čínské turistky Roo Yi, kterou ztvární Cao Lu.
 
ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9