Kang Daniel a Jung Woo Sung se zúčastnili Letters From Angels

21:00 | 14.11.2018 Xiunka 1
Adopční kampaň Letters From Angels, během které vzniklo nespočet snímku dětí a celebrit, se blíží svému konci. Kang Daniel a Jung Woo Sung jsou posledními zúčastněnými celebritami.
Kang Daniel & Jung Woo Sung
Kang Daniel & Jung Woo Sung FOTO: soompi.com
Adopční kampaň Letters From Angels, kterou organizuje Social Welfare Society a fotí fotograf Cho Seihon po celých šestnáct let, se blíží svému konci. Kampaň byla zahájena v roce 2003. V průběhu let se do ní zapojilo 350 celebrit. Cílem kampaně je zlepšit vnímání adopce v Koreji. Na závěrečném snímku celé kampaně můžeme vidět Kang Daniela, člena populární skupiny WANNA ONE a herce Jung Woo Sunga.

Během focení posledních fotografií této kampaně obě celebrity strávily s dětmi rozkošné chvíle. Hráli si s nimi, přebalovali je, krmili a také ukládali ke spánku. Jako opravdoví tatínkové. Kang Daniel a Jung Woo Sung po posledním cvaknutí od fotografa napsali srdečné dopisy, v nichž vyjadřují svou lásku k dětem.
 
Ve videu ze zákulisí focení kampaně Kang Daniel řekl: "Slyšel jsem hodně o kampani Cho Seihona. Jsem šťastný, že jsem se jí mohl letos zúčastnit. Doufám, že překrásné děti, se kterými jsem se dnes setkal, poznají novou rodinu a budou milovány."
 
Po chvíli dodal: "Myslím, že Wannables ze mě dělají lepšího člověka. Jednou byla kampaň, které jsem se zúčastnil, a Wannables se připojili. Pracovali tvrději než já. Byl jsem vděčný. Budu tvrdě pracovat na tom, abych se stal lepším člověkem."

Jung Woo Sung se ke kampani také vyjádřil. Řekl: "Pociťoval jsem nervozitu. Před focením, dokonce i během něj. Přemýšlel jsem, zda je tato kampaň něčím, co bych mohl udělat, protože jde o něčí život. Jedná se o vnímání těchto životů a různých společenských otázek. Není to snadné."
 
Fotograf Cho Seihon řekl: "Chci poděkovat všem dětem a osobnostem, které jsem za posledních šestnáct let fotil. S příslibem, že najdu rodinu pro každé z těchto dětí, jsem byl schopen dokončit šestnáct výstav. Věřím, že jsme vytvořili kulturu osvojení, která již nadále nepotřebuje tento druh fotografií a propagací. Myslím, že jsme blízko, abychom viděli, že je to pravda."
 

Poslední výstava pojmenovaná The Final Letters From Angels — Goodbye bude veřejnosti otevřena 21. listopadu v Insa Art Center v Soulu.

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9