I.M potrápil svého leadera

21:00 | 26.10.2018 Xiunka 1
Během vysílání pořadu Idol Radio si I.M, maknae MONSTA X, dobíral jiného člena skupiny, kterým nebyl nikdo jiný než Shownu.
I.M
I.M FOTO: soompi.com

Dne 25. října byla skupina MONSTA X hostem v programu Idol Radio. Během vysílání byli členové požádáni, aby prozradili nějaký příběh o skládání komplimentů. I.M, maknae skupiny, se jako první ujal slova. Řekl: „Nedávno jsem začal Shownuovi hodně skládat komplimenty. Nejprve říkal pouze "díky", ale teď si na to asi zvykl a ignoruje mě.“ Ostatní členové vtipně dodali: „Jo, to je něco, kvůli čemu bys měl být smutný."

Shownu okamžitě zareagoval. Řekl: „Když slyším "Vypadáš dobře" jednou nebo dvakrát, řeknu díky, ale když natáčíme hudební video, fotíme photoshoot nebo cokoliv, I.M stále dokola opakuje "vypadáš dobře, vypadáš dobře". Takže nejde stále říkat díky. Jsem vždy vděčný. Mám tendenci mu říkat "Jo, jsem pěkný". V budoucnosti se ujistím, že mu řeknu děkuji ti.“

Jooheon prozradil, že kdykoliv usne v letadle, Hyungwon mu vždy upraví sedadlo a kontroluje jej. Za to mu je vděčný. Shownu dále vtipkoval o fyzických sympatiích, které mezi sebou mají Jooheon a Minhyuk. Jooheon na to zareagoval: „Je to náš způsob, jak si vyjádřit náklonnost.“ Všechny okamžitě rozesmál.


Co říkáte na to, že I.M neustále opakuje "vypadáš dobře"? Chtěli byste to od něj slyšet?


ZDROJ: soompi.com


Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
0,7%
Čína
49,1%
Japonsko
38,2%
Vietnam
4,7%
Thajsko
2,7%
Filipíny
0,4%
Indie
0,4%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,7%
Jiná
2,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9