Leader The East Light zveřejnil záznam, na kterém mu CEO vyhrožuje

20:00 | 19.10.2018 Xiunka 1
Lee Seok Cheol, leader nadané kapely The East Light, pořídil a zveřejnil zvukový záznam, na kterém mu generální ředitel společnosti Media Line Entertainment vyhrožuje.
The East Light
The East Light FOTO: officiallykmusic.com
Dne 18. října zveřejnil časopis  Xportsnews šokující zprávu, podle které byli členové kapely The East Light několik let vystaveni psychickému a fyzickému týrání ze strany jejich producenta a generálního ředitele společnosti Media Line Entertainment. Psali jsme zde. Dne 19. října během tiskové konference se Lee Seok Cheol, leader kapely, a jeho právní zástupce k celé šokující záležitosti vyjádřili. Více se dozvíte zde.

Dne 19. října Lee Seok Cheol poté, co společnost Media Line Entertainment několikrát zapřela podílení se generálního ředitele na psychickém a fyzickém týrání členů kapely The East Light, vydal zvukový záznam. Na tomto zvukovém záznamu je zachycen rozhovor mezi ním a Kim Chang Hwanem, generálním ředitelem společnosti.

Ve zvukovém záznamu generální ředitel říká: Pokud jsi někoho něčím pověřil, pak to musíš nechat být, i kdyby tě měli umlátit k smrti. Když jako celebrita vydáš ten článek, nebudeš mít pevnou půdu pod nohama, ty *. Kdo si * vezme na starost problémové dítě? Nemůžeš z toho udělat velkou věc, nemůžeš. Tví rodiče budou ještě víc naštvaní, než jsou teď, desetkrát více naštvaní, než jsou teď." (hvězdičky jsou cenzura nadávek, pozn. red.)
 
Společnost Media Line Entertaiment se vyjádřila, že výměna názorů mezi Lee Seok Cheolem a Kim Chang Hwanem byla bouřlivá. Dle nich chtěl generální ředitel nadále kapele pomáhat tvořit hudbu.

Otec Lee Seok Cheola o celé záležitosti promluvil ve Entertainment Weekly. Řekl: ,Po tři nebo čtyři dny jsem nemohl jíst nebo spát. Jsem rozčílený. Když jsem se dozvěděl, že ostatní členové The East Light byli také týráni, byl jsem rozzuřený. Když slyším, že Lee Seok Cheol zatnul zuby a vydržel bití, mé srdce trpí.“ Dále zdůraznil, že je potřeba chránit každého, dospělé i děti. Řekl: Doufám, že neexistuje žádná další společnost jako tato. V dnešní době mnoho dětí dělá  hudbu a žádná společnost by je neměla bít.“


ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9