Rhymer se rozmluvil o společnosti a plánech pro své umělce

18:00 | 11.10.2018 anya0305 0
Rhymer, CEO Brand New Music, v rozhovoru pro Star News promluvil o své společnosti, o budoucích plánech pro své umělce a o debutu Brand New Boys. Více se dozvíte v článku.
MXM, Dae Hwi a Woo Jin
MXM, Dae Hwi a Woo Jin FOTO: soompi.com
Rhymer v rozhovoru řekl, že jedna z věcí, která odlišuje Brand New Music od ostatních společností, je to, že všichni umělci mají odlišný charakter. "Máme produkční talenty na balady, chlapecké skupiny, hip hop a RnB. Naši umělci se navzájem motivují a stále rostou."

Dodal: "Když se podíváte na naše současné aktivity, většina našeho příjmu je od umělců, kteří jsou součástí BRANDNEWBOYS. Mohlo by to vypadat, že výsledkem toho bude to, že se všechno bude točit kolem nich a starší umělci zapadnou, ale já pořád přemýšlím, jak to udělat, aby všichni naši umělci mohli spravedlivě ko-existovat. Myslím si, že než se zaměřit na jeden určitý typ obsahu, je důležité vytvořit společnost, kde všichni umělci, ať už se jedná o starší nebo novější, mají stejné příležitosti. Lidé kolem mě řekli, že Brand New Music bude odteď vytvářet jen idol skupiny, ale to vůbec není to, co chci dělat."

Brand New Music se do budoucna může těšit na hodně nové hudby, včetně debutu BRANDNEWBOYS.

Na otázku, proč začal dělat projekt BRANDNEWBOYS, se Rhymer vyjádřil: "V první řadě tu nebyl žádný požadavek, abychom vytvořili idol skupinu. I když se více věnuji hip hopu a RnB, taky jsem se věnoval produkční práci pro idoly. Zjistil jsem více o zakládání skupin a hodně jsem přemýšlel nad tím, že s těmi získanými zkušenostmi založím naši vlastní skupinu."

Pokračoval: "Nechci oddělit BRANDNEWBOYS od ostatních umělců jenom proto, že jsou chlapecká skupina. Je to prostě tak, že formát, ve kterém jsou prezentováni, je jiný. Chtěl jsem udělat skupinu, která by světu přinesla svoji vlastní hudbu. Když se dívám na idoly, kterým jsem v posledních letech pomáhal produkovat skladby, jako Block B, SEVENTEEN a BRANDNEWBOYS, všichni si dělají svoji vlastní hudbu. Myslím, že to vše začalo s Block B, a před nimi s BIGBANG. Věřil jsem v Zicovy schopnosti, věřil jsem ve Wooziho schopnosti a také věřím ve schopnosti a talent všech z BRANDNEWBOYS."

Rhymer řekl, že si myslí, že potenciál a sílu chlapeckého dua na hudebním trhu ukázal s MXM. "Je důležité, že ve skupině jsou fandomy jednotlivých členů, a z toho úhlu pohledu by to u dua nemuselo stačit, ale myslím, že Kim Donghyun a Im Youngmin ukázali skvělou chemii a opravdu si získali publikum. MXM měli celý rok hodně práce, největší věc, co jsem od nich chtěl, byl hudební růst. Chtěl jsem, aby dospěli a dozráli, aby mohli mít opravdovou kontrolu nad svojí hudbou."

Co se týče budoucích aktivit MXM, Rhymer řekl, že duo bude na konci roku zaneprázdněno sólovým koncertem a naplánovanými aktivitami v zahraničí. "Tvrdě pracujeme, abychom na konec roku dali ještě jedny propagace, ať už půjde o album nebo singl. Kromě toho jsou velmi zaneprázdněni přípravami aktivit s BRANDNEWBOYS na příští rok. Tohle je něco, na co fanoušci dlouho čekali, a proto do toho chceme dát všechno."

Rhymer také promluvil o budoucnosti Lee Daehwiho a Park Woojina, kteří momentálně propagují s WANNA ONE. "Důležité není to, jaký formát budou jejich aktivity mít, ale to, že to bude formát, díky kterému budou moct ukázat své silné stránky a šarm, který jsme nemohli vidět v WANNA ONE. WANNA ONE mají hodně členú a proto Daehwi a Woojin neměli možnost ukázat všechno, co v nich je. Budou propagovat tak, aby ukázali všechny své skryté silné stránky."

Těšíte se na debut BRANDNEWBOYS? Podělte se s námi o vaše názory v komentářích.

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9