Jak je na tom Leo s láskou a vztahy?

16:57 | 15.10.2018 Eunka 2
Leo ze skupiny VIXX prozradil v pořadu Video Star i něco málo ze svého soukromí. Díky zvědavým otázkám komičky Park Na Rae můžeme zjistit, jestli má vůbec dostatek energie na randění.
Leo
Leo FOTO: for-lr.tumblr.com/@leomongsang...
Začátkem října byl Leo z VIXX hostem v pořadu Video Star, kde mluvil například o svém sólo koncertu a stresu, kvůli kterému zhubl na 59 kg. Komička Park Na Rae ho však nenechala na pokoji a vyzvídala, jak to má se vztahy a láskou.

Když řekla: "Slyšela jsem, že na pódiu vydáš tolik energie, že už pak nemáš žádnou energii na randění," Leo odpověděl: "Ano, to je pravda. Po vystoupení nemám sílu na cokoliv myslet. Jsem jako vybitá baterka."

Poté ale dodal: "Když se lidé líbí sobě navzájem, měli by spolu začít chodit, ale já zažil hodně ošklivých rozchodů. Když jsem byl ve vztahu, častěji jsem se cítil špatně kvůli své dívce, než proto, že budu zraněný já."

Na otázku, kdy se naposledy cítil špatně kvůli své přítelkyni, odvětil: "Budou to asi dva a půl nebo tři roky. Ublížil jsem jí, protože jsem neměl čas se s ní vídat."

Členové idol skupin to se vztahy nemají vůbec jednoduché. Plno energie musí věnovat práci a fanouškům. Na soukromý život už jim mnoho času nezbývá. Přesto věříme, že je všechny dříve či později potká opravdová láska.

ZDROJ: news.sbs.co.kr

Diskuze

Anketa

Hlasujte pro K-POP NOVINKY týdne. Dvě s nejvyšším počtem hlasů budou nasazeny do K-POP CHART SeeJay Radia:

Monsta X - Alligator
45,6%
Seven'o clock - Get away
12,9%
Luna - Do you love me
5,8%
ATEEZ - HALA HALA
35,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9