NU’EST W spoléhají na sílu přátelství

19:30 | 09.09.2018 Eunka 0
Pánové nedávno poskytli rozhovor pro nové číslo časopisu @star1 Korea a rozmlouvali mimo jiné o tom, jak je možné, že spolu vydrželi tolik let jako skupina i přátelé. 
NU’EST W
NU’EST W FOTO: @star1 Korea
NU’EST W během focení ukázali, že by hravě zvládli pracovat v modelingu. Mají snad zkušenosti se světem módy a krásy? V čem tkví jejich kouzlo? Na tyto otázky odpověděli: "Každý z nás má vlastní jasně definovanou osobnost. Myslíme si, že naše síla v takových oblastech spočívá v tom, že naše osobité vlastnosti září natolik, že máme pak velké kouzlo jako skupina."

Hovořili také o tom, že se objevili v reality show School Attack 2018 ve školních uniformách. Ohledně toho prozradili: "Měli jsme pocit, jako bychom se vrátili do našich školních let, což nás udělalo šťastnými. Když jsme chodili do školy, byli jsme velmi dobrými studenty a dokázali jsme oživit třídní atmosféru."

K tomu sebejistě dodali: "Všichni členové skupiny vypadají ve školních uniformách moc dobře, tak si myslíme, že bychom mohli jednou dělat reklamu na školní uniformy."

Debutovali v roce 2012. Jak je možné, že spolu tak dlouho vydrželi, navíc i v dobách, kdy se skupině nevedlo? Na tuto otázku odvětili: "Klíčem je náklonnost. Bydleli jsme spolu dlouhou dobu, stali jsme se jeden druhému blízkými a máme se rádi. Myslíme na sebe jako na vzácné a drahocenné osoby a věříme, že právě tyto pocity jsou těmi pevnými pilíři, díky kterým jsme stále spolu už skoro sedm let."

Jaké mají kluci cíle? Odhodlaně řekli: "Chceme se stát skupinou, která vždycky přináší lidem radost. Budeme neustále usilovně pracovat, abychom fanouškům oplatili to obrovské množství lásky, co jsme dostali." 

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9