MXM promluvili o Daehwim a Woojinovi z WANNA ONE

17:00 | 29.08.2018 wmxj5312hb 0
MXM se zúčastnili tiskové konference, aby oslavili vydání svého prvního studiového alba. Co během události prozradili? To se dozvíte v tomto článku.
MXM, Daehwi a Woojin
MXM, Daehwi a Woojin FOTO: soompi.com
Chlapci z dua MXM, které se vrátilo na hudební scénu s prvním studiovým albem More Than Ever, během tiskové konference promluvili o tom, jak s Lee Daehwim z WANNA ONE pracovali na novém albu, a také o tom, jak jim chybí více společně stráveného času s Lee Dae Hwim a Park Woojinem z WANNA ONE.

Im Youngmin a Kim Donghyun během tiskové konference prozradili, že byli nervózní z vydání studiového alba, ale zároveň se moc těšili, a sebevědomě dodali, že posluchači budou moci objevit novou stránku dua MXM. Oba členové se podíleli na skládání hudby a psaní textů, což je odrazem jejich růstu jakožto umělců a hudebníků.Členové ale nebyli jediní, kdo se na albu podílel. S tvorbou alba jim pomáhal také jejich kolega ze společnosti a v současné době člen skupiny WANNA ONE, Lee Daehwi. Lee Daehwi dal klukům jako dárek píseň Wish You'd Love Me, která se nese ve stylu R&B a hip hopu, a také s Youngminem pracoval na písni Dawn. Youngmin řekl: "Daehwi nás navštívil, když měl volno, aby nám pomohl s nahráváním ve studiu. Mohl ten den volna využít pro sebe, ale přišel nám pomoct." Pokračoval: "Byli jsme rádi, že s námi prošel tímhle vším. Hodně jsme si povídali, byly to diskuse mezi producentem a člověkem, co se podílí na textu. Hodně jsem se od něj naučil. Vysvětlil nám, jakou atmosféru by tou písní chtěl vytvořit. Byl opravdu přesný v tom, co chtěl vyjádřit, protože tu píseň složil."

MXM je jednou ze skupin, které vznikly po tom, co se členové spolu s Lee Daehwim a Park Woojinem objevili v survival show Produce 101 Season 2 jako BRANDNEWBOYS. Na otázku, co svojí účastí v survival show získali a ztratili, Youngmin řekl: "Díky aktivitám s MXM jsme získali spoustu lásky od mnoha lidí. To, že jsme byli schopni vydal studiové album, je něco, co jsme získali. Nic jsme neztratili a jsme vděční za každý den. Z jedné věci jsem ale smutný a to z času, který nemůžeme trávit s Woojiinem a Daehwim. My čtyři se možná později staneme skupinou a občas jsem smutný, že už rok žijeme odděleně a je těžké být v kontaktu."Kim Donghyun dodal: "Když se nám nepodařilo debutovat v rámci Produce 101 Season 2, nebyli jsme si vůbec jistí svojí budoucností. Dostali jsme ale skvělou šanci, abychom si udělali jméno jako MXM. Jsme tak šťastní, že přemýšlím, jestli je něco, co jsme ztratili, ale protože Daehwi a Woojin jsou v jiném týmu, někdy přemýšlím nad tím, že kdyby věci dopadly jinak, mohli bychom třeba být ve stejném týmu."

Na otázku, co je cílem tohoto alba, Youngmin řekl, že doufá, že se jim podaří dostat se do TOP 50. Donghyun vyjádřil své přání vyhrát hudební show. "Doufáme, že se nám podaří dostat naši hudbu více do povědomí lidí."

Líbí se vám album More Than Ever a jeho titulní píseň Ya Ya Ya? Podělte se s námi o vaše názory v komentářích.

ZDROJ&FOTO: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9