Stray Kids o produkci vlastních písní a producentovi J. Y. Parkovi

17:30 | 19.08.2018 wmxj5312hb 0
Co Stray Kids prozradili o skládání písní a o skladateli Park Jin Youngovi? To se dozvíte v tomto článku.
Stray Kids
Stray Kids FOTO: soompi.com
Stray Kids se v 2 O'Clock Escape Cultwo Show rozpovídali o skládání hudby.  DJ Kim Tae Gyun během show zmínil, že Stray Kids se skladatelsky podíleli na celém albu. 

"Slyšel jsem, že vaše skupina si skládá všechnu hudbu sama. Vaše společnost je ale známá tím, že má skvělého producenta Park Jin Younga. Bylo mezi vámi někdy nějaké napětí, aby se právě vaše vlastní píseň stala titulní písní alba?" Členové Stray Kids na to odpověděli: "Protože neexistuje jediná odpověď, co se hudby týče, děláme hudbu tak, aby odpovídala našemu stylu. Nesoupeříme mezi sebou." Kim Tae Gyun to zakončil slovy: "To znamená, že jste vlastně vyhráli nad vaším šéfem. Jste skvělí."

Stray Kids také nedávno zveřejnili performance video pro píseň Voices, která je také součástí mini alba I am WHO. Píseň Voices vyšla z dílny tria 3RACHA, tedy Bang Chana, Changbina a Hana. Píseň přináší inspirativní zprávu o potopení a zbavení se negativních hlasů a o sebedůvěře a postupu kupředu. Na performance video se můžete podívat níže v článku.Jak se vám líbí Voices? A co říkáte na skvělé skladatelské schopnosti 3RACHA? Podělte se s námi o vaše názory v komentářích.

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
48%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,1%
Thajsko
7,6%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9