Ailee otevřeně promluvila o svém boji s váhou

13:00 | 09.08.2018 TerkaS 0
Ailee se nedávno objevila v pořadu Hidden Singer 5, kde otevřeně promluvila o svých soubojích s váhou a o tom, jak se přes všechno přenesla. Více se dozvíte v článku.
Ailee
Ailee FOTO: allkpop.com
Show Hidden Singer staví proti sobě zpěváky a pět lidí s podobným hlasem. Publikum, hvězdní hosté a diváci potom hádají, pod kterou očíslovanou kabinkou se ukrývá reálný zpěvák, zatímco se během několika kol snaží imitátory eliminovat. 

Když přišlo na představování imitátorů, přezdívka jedné ze zúčastněných přilákala pozornost všech. "Ailee, která shodila 15 kilo", jak se Kang Go Eun nazvala, vysvětlila: "Když jsem vyrůstala, trpěla jsem nadváhou. Jelikož jsem se chtěla stát zpěvačkou, cítila jsem potřebu shodit, abych byla úspěšná. Tou dobou jsem narazila na článek o Aileeině úbytku váhy. Psali v něm, že snědla jen 500 kalorií denně (pro představu má tolik kalorií třeba 5 jablek) a celý den cvičila a nacvičovala své choreografie. Snažila jsem se její dietu dodržovat, ale cítila jsem se, jako bych každou chvílí měla umřít. Ani už jsem nemohla zpívat tak hezky jako předtím." 

Ailee po vyslechnutí tohoto příběhu odhalila: "Když ten článek vyšel, vážila jsem asi 49 nebo 50 kg. Nic jsem nejedla a prostě jsem pokračovala." Zpěvačka se poté zastavila, jelikož vzpomínky na její potíže ji dohnaly k slzám.Po chvíli pokračovala: "Byla jsem tak smutná. Měla jsem být zpěvačkou, která jen zpívá, ale jestli jsem chtěla vystupovat na pódiu, hubnutí bylo jediným řešením, z čehož jsem byla velmi smutná. Byla jsem rozmrzelá, protože jsem věděla, že ta dieta má vliv na můj zpěv, a taky jsem byla zahanbena, protože jsem cítila, jako bych do svých vystoupení na pódiu při té váze nedávala vše. Možná se na mě hezky koukalo, když jsem vážila 50 kg, ale v tu dobu jsem se cítila hůř než kdy jindy."

Ailee se potom usmála a přiznala, že se přes všechny své potíže přenesla: "Rozhodla jsem se, že se o svou váhu nebudu dál starat." Důrazně dodala: "Jsem šťastná tam, kde jsem teď, a jsem spokojená i se svým zpěvem, což je podle mě důležitější."

Myslíte si, že by si měly všechny společnosti vzít příklad z Ailee a přestat nutit své trainees, zpěváky a zpěvačky podstupovat drastické diety? My si tedy za tímto názorem stojíme.

ZDROJ & FOTO: soompi.com

Diskuze

Anketa

Hlasujte pro K-POP NOVINKY týdne. Dvě s nejvyšším počtem hlasů budou nasazeny do K-POP CHART SeeJay Radia:

Monsta X - Alligator
44,4%
Seven'o clock - Get away
14,5%
Luna - Do you love me
6,2%
ATEEZ - HALA HALA
34,9%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9