Kdo jsou nejbližší přátelé Ashley z Ladies’ Code?

14:00 | 01.08.2018 Eunka 0
S jakými známými celebritami kamarádí Ashley z Ladies’ Code? To prozradila během focení pro bnt International.
Ashley
Ashley FOTO: bnt International
Ashley nedávno vydala sólový singl Here We Are, který se skvěle hodí k horkému letnímu počasí. Během focení pro nové číslo bnt International prozradila mnoho zajímavých věcí. Na otázku, proč toužila po sólovém debutu, odpověděla: "Pokud jste idol zpěvačka, máte vždy nějaké ambice a touhy vyzkoušet sólo. Snívala jsem o tom, že se stanu sólistkou jako například Lee Hyori. Získala jsem sílu díky členkám skupiny, které mě podpořily a radily mi s konceptem."

Jak vychází se členkami Ladies’ Code? Momentálně skvěle. K tomu doplnila: "V současné době jsme jako rodina. Když jsme se poprvé potkaly, bylo znát, že jsme každá z jiného prostředí, a to mohlo působit nepříjemnosti. Nyní se známe tak dobře, že už mezi námi nedochází ani k drobným hádkám."

Ashley vyrůstala ve Spojených státech a studovala tam divadlo. Ohledně toho řekla: "Raději bych víc zpívala a hrála v muzikálech, než působila jako herečka." Poté přiznala, že jejím vzorem je i Ivy, zpěvačka ze stejné společnosti. 

Kdo jsou nejbližší přátelé Ashley? Sympatická zpěvačka odvětila: "B.M z K.A.R.D a Rosé z BLACKPINK. Myslím, že nás spojuje to, že jsme všichni přišli do Koreje z ciziny. Když jsem poprvé přiletěla do Koreje, šla jsem do kostela a osoba, která si sedla vedle mě, byla Rosé. Začaly jsme si povídat a psát. Pak jsme zašly i do kavárny. Postupně jsme se hodně sblížily."

Changsub z BTOB považuje Ashley za svůj ideální typ. Co na to tato krásná slečna říká? Vesele prohlásila: "Určitě žertoval. Také jsem to četla v jednom článku a jsem mu vděčná, že se o mně zmínil. Je to kamarád, kterého jsem poznala ještě za dob tréninku. Nyní se čas od času jeden druhého zeptáme, jak se daří."

Na závěr také zavzpomínala na debut. Přiznala, že na začátku nic neuměla, ale postupně rostly její schopnosti i očekávání. Byla šťastná, když vyhrály cenu Nováček roku, protože to byla taková krásná odměna za všechnu tu dřinu. 

ZDROJ: soompi.com, allkpop.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9