Všichni členové BTOB zůstávají u Cube

17:00 | 12.07.2018 Eunka 1
Už jsme si docela zvykli na to, že členové mnohých starších skupin neobnoví smlouvu a odchází. Naštěstí jsou i výjimky, například BTOB.
BTOB
BTOB FOTO: twitter.com/OFFICIALBTOB
Není to tak dávno, co skupina BTOB vydala 11. mini album This Is Us. Pánové debutovali v roce 2012 a jelikož od té doby uteklo mnoho času, čekalo je velké rozhodnutí a s ním i pár otázek. Zůstat nebo odejít? Je vlastně společnost Cube, která musela během těch let překonat mnohé obtíže, ta pravá? 

Co na to říci... Odpovědi byly jen na nich a kluci se rozhodli zůstat. Cube Entertainment dne 10. července oznámila: "Všichni členové BTOB, tedy Eunkwang, Minhyuk, Changsub, Hyunsik, Peniel, Ilhoon a Sungjae, se rozhodli, že obnoví své smlouvy a budou nadále pokračovat jako skupina. Uvedli, že chtějí být spolu navždy a hodlají dodržet slib, který dali fanouškům."

To všechny fanoušky určitě nadchlo a my můžeme říci, že se mají na co těšit, neboť společnost Cube slíbila, že bude nadále rozvíjet talent všech členů skupiny a podpoří je jak ve skupinových, tak individuálních aktivitách. Pánové se tak budou moci věnovat herectví, muzikálům, účinkování v zábavních show a klidně vydávat i sólo alba. To nyní čeká hlavně Minhyuka, jehož japonské sólo album vyjde 25. července. Na upoutávku se můžete podívat zde.

Na závěr společnost požádala fanoušky, aby skupině BTOB stále projevovali trvalý zájem a lásku. Máte v plánu to dělat? Těší vás, že kluci zůstávají spolu?

ZDROJ: soompi.com, allkpop.com

Diskuze

Anketa

Hlasujte pro K-POP NOVINKY týdne. Dvě s nejvyšším počtem hlasů budou nasazeny do K-POP CHART SeeJay Radia:

Monsta X - Alligator
44,4%
Seven'o clock - Get away
14,5%
Luna - Do you love me
6,2%
ATEEZ - HALA HALA
34,9%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9