C Jammovi hrozí za kouření marihuany vězení

16:30 | 11.07.2018 Xiunka 0
C Jamm je v současné době vyšetřován za kouření marihuany a užívání extáze. Populárnímu rapperovi hrozí vězení. Více se dozvíte v článku.
C Jamm
C Jamm FOTO: allkpop.com

Již od května jsou C Jamm a Bill Stax, znám také pod jménem Vasco, vyšetřováni za kouření marihuany. Postupem času se přidalo i obvinění z užívání extáze, které však bylo staženo. Drogovými testy nebylo užívání potvrzeno.

C Jamm je od začátku vyšetřování ve vazbě a Bill Stax vyšetřován na svobodě. Koncem června společnost Just Music oznámila ukončení zastupování Billa Staxe, který se rozhodl jít svou vlastní cestou. Začátkem roku si založil svou vlastní nezávislou společnost ATM Seoul label.

Vyšetřování se již blíží ke konci. Státní žalobci požadují 2 roky vězení a pokutu 16,45 miliónů KRW (zhruba 330.000 CZK). V úvahu vzali opakované užívání drog a také to, že C Jamm svého jednání upřímně lituje. Bohužel byl již v březnu 2015 za takové jednání vyšetřován.

C Jamm obvinění připouští a řekl: "Ujistím se, že se to již nikdy nestane. Omlouvám se rodičům." Jeho advokát vydal prohlášení, ve kterém uvedl: „"Od začátku připouští své činy. Dokonce, ještě než byl zatčen, vyhledával protidrogové programy."

Datum konání soudu bylo stanoveno na 10. srpna.

ZDROJ: allkpop.com


Diskuze

Anketa

Hlasujte pro K-POP NOVINKY týdne. Dvě s nejvyšším počtem hlasů budou nasazeny do K-POP CHART SeeJay Radia:

Monsta X - Alligator
44,4%
Seven'o clock - Get away
14,5%
Luna - Do you love me
6,2%
ATEEZ - HALA HALA
34,9%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9