Mina a Ryu Phillip měli krásnou svatbu

13:00 | 11.07.2018 Eunka 355 6
Svoje manželství úředně zaregistrovali již začátkem roku, ale nyní si dopřáli přímo pohádkovou svatbu se vším, co k ní patří. 
Mina a Ryu Phillip
Mina a Ryu Phillip FOTO: The Third Mind Studio
Mina a Ryu Phillip sice již své manželství zaregistrovali, ale rozhodli se, že uspořádají i oficiální svatební obřad pro přátele a rodinu. Ten se konal 7. července. Mina již na svatebních fotografiích pro média ukázala, že jí závoj opravdu sluší, a také její manžel, známý ze skupiny SoReal, je v obleku fešák. Není divu, že si chtěli vychutnat opravdovou svatbu a vyměnit si před zraky ostatních svatební sliby plné lásky a věrnosti.

Tento pár je známý hlavně kvůli velkému věkovému rozdílu. Mina je totiž o 17 let starší než její manžel. Přesto jsou velmi zamilovaní a společně překonali a překonávají mnohé obtíže. Média jim kvůli věkovému rozdílu nedají pokoj a Mina je navíc smutná z toho, že se jí nedaří otěhotnět. Novinářům však řekla, že pokud miminko nepřijde přirozenou cestou, budou řešit umělé oplodnění a jiné možnosti. Manželé by totiž chtěli alespoň čtyři děti.

Ženich ještě před svatbou dal na svůj instagram následující prohlášení: "Pár Phil-Mi bude mít konečně svatbu! Zveřejňuji to proto, že se mi nepodařilo kontaktovat všechny z vás. Mojí omluvou je, že jsem byl velice zaneprázdněn. Pokud jsem vás nekontaktoval, prosím vás o pochopení a budu vám vděčný, když se mi ozvete. Chceme žít s Minou jako předtím, krásně a s láskou." Krásná nevěsta ve svatební den napsala: "Pár Phil-Mi měl dnes svatbu! Jsme vám vděční za nespočet blahopřání a děkujeme vám. Nebylo pro nás lehké, když nás lidé soudili, ale zvládli jsme to. Postupem času jsme si vybudovali důvěru jeden ve druhého. Chceme spolu vést krásný a šťastný život. Doufáme, že i vy budete šťastní. Děkujeme vám."

Slavnostní ceremoniál měl na starost Kim Seung Hyun a gratulační písně zazpívali Jo Kwan Woo a skupina SoReal.

Na tiskové konferenci ženich poděkoval fanouškům za podporu a nevěsta řekla: "Na jevišti jsem stála mnohokrát, ale svatba je úplně něco jiného. Byla jsem tak nervózní, že jsem ani nedokázala usnout."

Manželé také prozradili, že vyrazí na svatební cestu, a pak ještě jednou poděkovali za blahopřání a přízeň. My jim ze srdce gratulujeme!


ZDROJ: soompi.com
FOTO: The Third Mind Studio

Diskuze

Anketa

Hlasujte pro K-POP NOVINKY týdne. Dvě s nejvyšším počtem hlasů budou nasazeny do K-POP CHART SeeJay Radia:

1. GOT7 - Miracle
26,3%
2. Mino - Fiancé
21,1%
3. NU'EST - Help Me
36,8%
4. Onew - Blue
15,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9