Kim Joon přiznal, že je ženatý a má dceru

22:21 | 12.06.2018 Eunka 432 0
Říká vám něco jméno Kim Joon? Možná už ne, nicméně jistě jste nezapomněli na populární seriál Boys Before Flowers, ve kterém hrál. Věřili byste, že je ženatý a má dítě? Více si povíme v článku.
Kim Joon
Kim Joon FOTO: soompi.com
Kim Joon je nejen herec, ale také zpěvák, který působil ve skupině T-Max. V populárním seriálu Boys Before Flowers ztvárnil charismatického Song Woo Bina. Ve skutečnosti se jmenuje Kim Hyung Joon a poté, co se v roce 2013 vrátil z armády, o něm nebylo moc slyšet, alespoň tedy po pracovní stránce, neboť tou osobní nás před několika dny pořádně překvapil.

Sympatický herec je totiž už tři roky ženatý! Během telefonického rozhovoru s Ilgan Sports prozradil: "Oženil jsem se před třemi lety. Vzhledem k tomu, že o tom nevyšly žádné články, spousta lidí pravděpodobně neví, že jsem ženatý. Vlastně to vědí jen mí nejbližší. Vzal jsem si ženu, která nepatří mezi celebrity a se kterou jsem chodil devět let. Kromě toho jsem se stal i otcem dítěte."

Herec přiznal, že mu rodinný život přináší štěstí, a co se týče práce, místo obrazovky nebo filmového plátna, zkouší divadlo. Nedávno si zahrál v divadelní hře s názvem Yeodo a rozhodně plánuje i další divadelní inscenace.

Co ještě můžeme dodat? Manželka Kim Joona je stejně stará jako on. Oba také chodili na stejnou střední školu. A díky jeho instagramu víme, že má dceru, které mohou být zhruba dva roky. 

Tyto novinky nás překvapily, v každém případě z nich však máme radost. Umělci i jeho rodině přejeme hodně štěstí. 

ZDROJ: soompi.com, allkpop.com

Diskuze

Anketa

Hlasujte pro K-POP NOVINKY týdne. Dvě s nejvyšším počtem hlasů budou nasazeny do K-POP CHART SeeJay Radia:

Apink - %%
27,8%
TVXQ - Truth
16,7%
Red Velvet - Sappy
13,9%
KNK - Lonely night
41,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9