Taemin je vděčný a zároveň zklamaný ze Suzy

17:00 | 13.06.2018 Xiunka 2
Taemin, maknae skupiny SHINee, vyjádřil své pocity ohledně Suzy a jejího coveru jeho skladby Move.
Taemin & Suzy
Taemin & Suzy FOTO: soompi.com
SHINee byli 9. června hosty v pořadu Yoo Hee Yeol’s Sketchbook. Yoo Hee Yeol, moderátor pořadu, vzbudil pozornost faktem, že Suzy zahrnula choreografii skladby Move do programu svých fanmeetingů v Taipei a Hongkongu.

Taemin vydal své třetí album MOVE se stejnojmennou titulní písní v říjnu loňského roku. Dynamická R&B skladba vzbudila hodně pozornosti a dodnes je její choreografie tančena nejednou celebritou. Taemin v ní předvedl své taneční schopnosti a vyspělejší já.

Taemin se k tomu ihned vyjádřil: „Ano, zjistil jsem to, protože mi to prozradil zaměstnanec společnosti. Vystoupila se skladbou během setkání s fanoušky.“

Žertovně pokračoval: „Když jsem to uviděl, pomyslel jsem si: 'Mohl jsem ji to naučit. Proč se to naučila sama,' takže jsem byl vděčný a zklamaný ve stejnou dobu.“ Členové poté propukli v hromadný smích.

 

Yoo Hee Yeol Taeminovo prohlášení komentoval s vážnou tváří: „Náš Taemin je již mužem. Už vyrostl.“
 
Skupina SHINee právě uskutečnila po dvou týdnech návrat na hudební scénu s druhou částí alba The Story of Light Ep. 2 a titulní skladbou v retro stylu a EDM rytmu I Want You.

Co říkáte na Taeminovu reakci?

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9