Zpěvák Roh Ji Hoon se oženil

14:00 | 22.05.2018 Eunka 0
Sympatický zpěvák Roh Ji Hoon se v sobotu oženil s půvabnou Lee Eun Hye, kterou zná již několik let. Gratulujeme!
Roh Ji Hoon a Lee Eun Hye
Roh Ji Hoon a Lee Eun Hye FOTO: instagram.com/eunhyeasha/
Roh Ji Hoon v dubnu překvapil fanoušky, když oznámil, že chodí s dívkou, kterou zná již šest let. Prozradil také, že jeho vyvolená Lee Eun Hye pracuje jako modelka pro automobilové firmy a je o tři roky starší než on. Mnoho let byli přáteli, ale pak se do sebe zamilovali. Nyní se stali manželi a oba se těší na prvního potomka.

Před několika dny zpěvák prozradil, že na přípravu svatby měli pouze dva měsíce a vesele dodal, že byl tak zaneprázdněn, jako kdyby se připravoval na album. Na otázku, proč je tou pravou právě Eun Hye, odpověděl: "Důvěřoval jsem jí už v době, kdy jsme byli jen přátelé. Když jsme spolu, zažíváme spoustu legrace. Chci jí být manželem, který ji vždy dokáže rozesmát. Budu o ni pečovat a milovat ji."

Lee Eun Hye přiznala, že vždycky chtěla stát Ji Hoonovi po boku a dávat mu sílu. Pak dodala: "Nechci být jen jeho ženou, ale také nejbližší přítelkyní. Útulný dům je vždy plný světla, já chci být taková pro něj."

Jejich svatba se konala 19. května a kromě rodiny na ní zavítaly i celebrity. Obřad měl na starost herec Jung Han Yong a svatební píseň zazpívali Baek Chung Kang a Yoo Seung Woo. Nevěsta na instagramu sdílela foto své kytice, která přímo rozkvetla bankovkami. Ženich se zase předvedl v obleku. 

My novomanželům ještě jednou srdečně gratulujeme!

ZDROJ: soompi.com, allkpop.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,9%
Japonsko
34,5%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,7%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9