Sehun si vždy najde čas na osiřelé děti

15:30 | 12.05.2018 Eunka 575 2
Není to dlouho, co se v Koreji slavil Den dětí, a právě v tu dobu vyšlo najevo, že Sehun ze skupiny EXO nezapomíná na osiřelé a opuštěné děti.
Sehun
Sehun FOTO: soompi.com
Ne každé dítě má takové štěstí, aby vyrostlo v milující rodině. V každé zemi se najdou sirotci a děti, které rodiče nechtějí nebo je z nějakých důvodů nemohou vychovávat. Jižní Korea na tom není jinak. Jedna taková instituce, která pečuje o děti bez domova, prozradila, že Sehun ze skupiny EXO k nim již několikrát zavítal jako dobrovolník a dětem se s láskou věnoval.

Je známo, že celebrity jsou obvykle natolik zaměstnané, že podobným institucím raději věnují peníze nebo hmotné dary, místo aby přišly osobně. Sehun si však na tuto událost vždycky čas najde i přesto, že má také nabitý rozvrh. Děti se na něj těší, neboť si s nimi hraje, sportuje s nimi, a dokonce s nimi připravuje i jídlo.

Zástupce instituce Seondeokwon prozradil: "Není to poprvé, co nás Sehun navštívil. Děti se na jeho návštěvy vždy velmi těší. V dnešním světě není lehké najít člověka s laskavým srdcem, ale díky Sehunovi cítí děti útěchu a radost."

Poté ještě dodal: "Nejsme si stoprocentně jisti, zda za to může Sehun nebo ne, ale fanoušci EXO nám také velmi pomáhají. Dostáváme od nich spoustu hmotné i jiné podpory."

Zmíněné zařízení pomáhá nejen sirotkům a opuštěným dětem, ale i dětem z rozvrácených rodin a dětem s podvýživou. Je opravdu hezké vědět, že má Sehun tak dobré srdce. 

ZDROJ: soompi.com, allkpop.com

Diskuze

Anketa

Hlasujte pro K-POP NOVINKY týdne. Dvě s nejvyšším počtem hlasů budou nasazeny do K-POP CHART SeeJay Radia:

Apink - %%
27,8%
TVXQ - Truth
16,7%
Red Velvet - Sappy
13,9%
KNK - Lonely night
41,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9