Koho považují Taemin, Gi Kwang a Eunhyuk za dobré tanečníky?

19:00 | 10.05.2018 Xiunka 5
Eunhyuk, Gi Kwang a Taemin jsou ve světě K-Popu považováni za jedny z nejlepších tanečníků. Koho ale oni sami považují za dobrého tanečníka? Zjistíte to, pokud budete pokračovat v četbě článku.
Taemin, Gi Kwang a Eunhyuk
Taemin, Gi Kwang a Eunhyuk FOTO: allkpop.com

Dne 2. května se všichni tři zúčastnili tiskové konference pro novou JTBC4 taneční variety show The Dancer. O show se více dozvíte zde.

Když byli dotázáni, který z tanečníků podle nich je nejvýraznější, Gi Kwang odpověděl: „Pokud jde o dobrého tanečníka, tak je jím Jisung z NCT. Víla v The Dancer. Možná vypadá mladě, roztomile a jemně, ale pochopíte to, jakmile uvidíte show. Tančí velice cool a rázně. Mohu říci, že jsem se zamiloval.“

Poté odpověděl Eunhyuk: „Je spousta idolů, kteří jsou dobří v tanci. Je těžké vybrat, ale myslím, že bych ho měl zmínit, jinak by byl naštvaný. Je to náš Passion Mansour, Yunho z TVXQ.“ Po chvilce smíchu pokračoval: „Teď ale vážně, myslím si že by bylo skvělé, kdyby mohl být s námi v této show. Jeho vášeň pro tanec je výjimečná. Opravdu miluje tanec. TVXQ debutovali přede mnou. Vždy jsem sledoval jeho vystoupení a učil se od něj. Obdivuji jeho neměnnou vášeň pro tanec.

Poslední odpověděl Taemin: „Je jich tolik. Je pro mě opravdu těžké jmenovat jednoho. Ale osobou, která je odlišná od ostatních, je TEN z NCT. Není to jen pro jeho dobrou techniku a dovednosti, ale jeho barva a výrazy jsou pro mě speciální. Mám rád TENa.“

Co říkáte na zvolené tanečníky?


ZDROJ: allkpop.com


Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9