Proč je pro VIXX nové album tak výjimečné?

16:30 | 22.04.2018 Eunka 425 4
VIXX si pro nové číslo časopisu Dazed Korea vyzkoušeli koncept "bromance" a prozradili, proč je pro ně nejnovější album EAU DE VIXX mimořádné.
Hongbin a Hyuk pro Dazed
Hongbin a Hyuk pro Dazed FOTO: Dazed Korea
Třetí dlouhohrající album EAU DE VIXX vydali 17. dubna. Toto album není výjimečné jen pro fanoušky, kteří na něj dlouho čekali, ale i pro ně. Proč? Leader N na tuto otázku odpověděl: "Myslel jsem si, že k tomu, aby členové skupiny ukázali, jak moc se zlepšili, bude lepší vydat dlouhohrající album než singl nebo mini album. Je to mimořádné album, které mě zasáhlo, protože obsahuje mnoho písní, na kterých jsme se autorsky podíleli."

Leo prozradil: "Do tohoto alba jsme vložili neobyčejné množství lásky. Všichni členové se aktivně podíleli na jeho tvorbě."

Nejmladší Hyuk, který na tomto albu dokázal, že z něj roste opravdu nadaný autor písní, dodal: "Až si toto album poslechnu po deseti letech, všechny ty chvíle plné útrap a tvrdé práce se pro mě stanou milou vzpomínkou."

Hongbin za závěr poznamenal: "Během tvorby tohoto alba spolu členové obzvlášť hodně komunikovali."

Co říkáte na nové album VIXX vy? Která píseň z něj zasáhla nejvíc vaše srdce? Je možné, že ji jej také poslechnete za 10 let a budete vzpomínat?

 

ZDROJ: soompi.com, allkpop.com
FOTO: Dazed Korea

Diskuze

Anketa

Hlasujte pro K-POP NOVINKY týdne. Dvě s nejvyšším počtem hlasů budou nasazeny do K-POP CHART SeeJay Radia:

Apink - %%
27,8%
TVXQ - Truth
16,7%
Red Velvet - Sappy
13,9%
KNK - Lonely night
41,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9