Roh Ji Hoon chystá svatbu s půvabnou Lee Eun Hye

20:15 | 19.04.2018 Eunka 1
Sympatický zpěvák Roh Ji Hoon umí překvapit. Oznámil úžasnou novinku! Již za měsíc se ožení s krásnou Lee Eun Hye a navíc se oba těší na prvního potomka.
Roh Ji Hoon a Lee Eun Hye
Roh Ji Hoon a Lee Eun Hye FOTO: instagram.com/eunhyeasha
Roh Ji Hoon debutoval 7. listopadu 2012 s albem The Next Big Thing. V posledních letech o něm nebylo moc slyšet, a možná právě proto měl čas na lásku a soukromý život. 

Dnes zpěvák oznámil, že si přesně za měsíc vezme svou přítelkyni, která je o tři roky starší a živí se jako modelka pro automobilové firmy a závody. Oba se znají již 6 let a neváhali přiznat, že se berou proto, že Lee Eun Hye čeká miminko. 

Eun Hye zveřejnila na svém Instagramu pár společných fotek a také přání se vzkazem, které dostala od snoubence. Roh Ji Hoon jí napsal: "Poslední ženou mého života jsi ty! Je to jako sen. Buďme spolu šťastni. Miluji tě."

Zpěvák později napsal i osobní dopis překvapeným fanouškům:
"Před 6 lety jsme se náhodou potkali a stali se přáteli. Koncem loňského roku naše přátelství přerostlo v lásku. Ať už jsme přátelé nebo milenci, má mě ráda jako člověka, věří mi a miluje mě. Nyní společně založíme rodinu. Dříve jsem se vám ukazoval jen jako mladík s mnoha chybami, nyní vám ukážu i svou dospělejší stránku. Stanu se zodpovědnějším umělcem, lepším člověkem a dobrým manželem. 

I kdyby cesta byla již předem pokryta trním, přesto budu připravovat svatbu, neboť jsem poznal někoho, s kým chci kráčet životem. Odhodil jsem veškeré obavy, které jsem měl, když řekla, že bude mít vždycky na to, aby mi koupila květiny. Všechny útrapy spolu překonáme a naše společná budoucnost rozkvete. Půjdeme spolu po cestě, která bude nakonec pokryta květinami."


Roh Ji Hoon a Lee Eun Hye se vezmou 19. května. Svatební oznámení, dopis i milující vzkaz pro snoubenku naleznete v galerii pod článkem.

Srdečně gratulujeme k zásnubám i těhotenství.

ZDROJ & FOTO: soompi.com, allkpop.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,9%
Japonsko
34,5%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,7%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9