Hwi Young promluvil o účasti v High School Rapper 2

14:30 | 21.04.2018 Xiunka 0
Hwi Young, člen chlapecké skupiny SF9 pod FNC Entertainment, prozradil své pocity z účasti v survival show High School Rapper 2.
Hwi Young
Hwi Young FOTO: soompi.com
Hwi Young se objevil na obálce nejnovějšího vydání univerzitního časopisu Univ 20. Pro obálku byl perfektním kandidátem, jelikož nedávno absolvoval střední školu a letos dosáhl podle korejského věku 20 let.
 
V rozhovoru, který probíhal v rámci focení photoshootu, byl Hwi Young dotázán, jak se cítí z účasti v hip-hop survival show High School Rapper 2. "Myslím si, že to byla dobrá zkušenost", řekl Hwi Young, "cítil jsem, že to byl proces přípravy. Když jsem byl vyloučen, byla to pro mě šance, abych se dále vyvíjel. V současné době tvrdě pracuji na vytváření nové hudby."Když dostal otázku ohledně psaní textů a rapování, řekl: "Rapování je něco, co mám nejvíce rád. Vždy jsem měl v oblibě hip-hop. Nejsem dobrý ve vyjadřování se. Myslím si, že jednou z dobrých věcí na psaní textů je, že lidem mohu sdělit své myšlenky a povzbuzovat je. Líbí se mi, že prostřednictvím mých textů mohu lidem říct to, co bych nahlas neřekl."Hwi Young také hovořil o skupině SF9, jíž je členem. Řekl: "Jsme opravdu zábavná skupina. Bylo by dobré udělat po letech společnou show jako je Shinhwa Broadcast. Zajímalo by mě, zda po letech budeme ještě zábavnější."

ZDROJ & FOTO: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9