Lee Seung Gi by rád spolupracoval s IU

17:30 | 13.03.2018 Eunka 248 0
Lee Seung Gi není jen herec, ale také zpěvák. Uvažuje o tom, že se nyní trochu víc zaměří na hudební kariéru, což nás těší. Prozradí nám, proč by rád spolupracoval s IU.
Lee Seung Gi a IU
Lee Seung Gi a IU FOTO: @star1 Korea, soompi.com
IU je známá nejen jako populární zpěvačka a herečka. Ví se o ní, že složila a otextovala mnoho svých písní. Lee Seung Gi měl během nedávného rozhovoru odpovědět na otázku, se kterými umělci by rád spolupracoval. Co tedy řekl? Koho vybral? Bez váhání odpověděl: "Bylo by jich hodně. Osobně bych nejraději spolupracoval s IU. Líbí se mi její umělecká citlivost. Kéž by mi v budoucnu otextovala nějakou píseň."

Sympatický herec zavzpomínal i na chvíle, které strávil v armádě, když prozradil: "Jsem vděčný, že IU vystoupila na naší vojenské základně. Nejdříve jsem požádal PSYe, aby vystoupil, a on pak promluvil s IU. Souhlasila, že nám zazpívá."

Poté dodal, že křehká zpěvačka okouzlila celou jednotku. Vojáci úplně šíleli. Lee Seung Gi se pak IU odvděčil tím, že poslal vůz s kávou pro ni a celý štáb seriálu My Mister.

Kdy se dočkáme nového alba od Lee Seung Giho? Umělec odpověděl: "Koncept už mám vymyšlený, jen potřebuji víc času na přípravu. Album bych chtěl vydat během tohoto roku. Je to těžké, když si musím vybírat mezi herectvím, zpěvem a účinkováním v zábavních show. Má to svá pozitiva i negativa. To, co chci dělat, se mění v závislosti na situaci."

My se budeme na nové album těšit a kdo ví, třeba na něm uslyšíme i IU.

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9