Baek Ji Young se vyjádřila k drogovému skandálu svého manžela

17:30 | 12.02.2018 Eunka 0
Baek Ji Young a její manžel Jung Suk Won nyní řeší docela závažný problém. Jde o drogy, a na ty se v Koreji pohlíží přísně. Jak celou aféru zpěvačka prožívá a co soudí o chybě svého muže? To prozradila během koncertu.
Baek Ji Young a Jung Suk Won
Baek Ji Young a Jung Suk Won FOTO: aceshowbiz.com
Mnozí z vás již patrně ví, že herec Jung Suk Won řeší problém s drogami. Dne 8. února byl po příjezdu z Austrálie zatčen na letišti v Incheonu a vyslýchán policií, která posléze z rozboru moči zjistila, že užíval drogy, především metamfetamin. Herec se nebránil, přiznal vinu a s policií spolupracoval. Vzhledem k tomu, že se jednalo o jeho první přestupek, byl po výslechu propuštěn. 

Hercova manželka Baek Ji Young celou věc silně prožívá a během koncertu, který se konal 10. února, plakala. Fanouškům přiznala, že je to pro ni těžké a v slzách řekla: "Když jsem četla všechny ty zprávy, jeden den se mi zdál dlouhý jako deset let. Můj manžel se dopustil vážného přestupku a já se jako jeho manželka budu kát s ním."

Poté pokračovala: "Nevím, jak dlouho to bude trvat, ale v budoucnu vám opět ukážeme, že jako pár žijeme dobře."

Baek Ji Young si velmi uvědomuje, že manželství není jen slovo, ale závazek, proto též uvedla: "Přemýšlela jsem o svatebních slibech, které jsme si dali v den naší svatby. Jako manželka ho budu milovat v dobrém i zlém, v bohatství i chudobě, ve zdraví i nemoci. Mám v plánu mu zůstat po boku. Pohlédněte na nás, prosím, očima plnýma odpuštění."

Není divu, že Baek Ji Young fanoušky dojala. Stále jí zahrnují svou podporou. Agentura jejího muže celou nemilou záležitost řeší s policií, a my doufáme v dobrý konec, vždyť chybovat může každý. 

Na závěr jen dodejme, že Baek Ji Young a Jung Suk Won se vzali v roce 2013 a jejich dcera Ha Im přišla na svět v květnu loňského roku. 

ZDROJ: soompi.com, aceshowbiz.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9