Bulldok se oficiálně rozpadly

13:00 | 19.01.2018 Kim LeNy 486 1
Dívčí skupina Bulldok se oficiálně rozpadla. Skupina byla složena z trainees, které absolvovaly Produce 101 a debutovaly v roce 2016. 
Bulldok
Bulldok FOTO: soompi.com
HyungEun a Genie opustily skupinu v roce 2017. Oficiální vyjádření jejich agentury InnoK Entertainment je následující.

"Dobrý den, tady manažer InnoK Entertainment.
V současné době se název naší společnosti změnil z KCONIC Entertainment na Innok Entertainment. Z různých důvodů byla činnost skupiny Bulldok pozastavena. Členky i nadále tvrdě pracují a zaměřují se na své lepší a nové začátky prostřednictvím samostatných aktivit, namísto aktivit skupinových. Měli jsme vás informovat dříve. Omlouváme se za to, že jsme vás informovali teď. Žádáme o podporu a lásku pro členky Bulldok, které pokračují samostatnou cestou. Budeme aktualizovat domovskou stránku InnoK Entertainment se zprávami o aktivitách a plánech našich umělců v budoucnu. Chtěli bychom upřímně vyjádřit poděkování a omluvy za všechnu podporu a lásku, kterou jste nám dali. Prosíme vás i nadále o zájem a lásku pro umělce naší společnosti, včetně zpěváků, herců a dalších, kteří se připravují na aktivity. Šťastný nový rok. Doufáme, že rok 2018 bude šťastným a zdravým rokem. Děkujeme." 


Skupina nám bude moc chybět, proto si holky naposledy připomeneme s jejich debutovým singlem. Podle všeho ale členky pod společností zůstavají a my se tak můžeme těšit alespoň na jejich solo aktivity. Taky vás zajímá, s čím se členky v budoucnu předvedou? Myslím, že se rozhodně můžeme těšit na něco od Kimi, která za tu dobu stihla vydat jeden singl

Diskuze

Anketa

Hlasujte pro K-POP NOVINKY týdne. Dvě s nejvyšším počtem hlasů budou nasazeny do K-POP CHART SeeJay Radia:

Apink - %%
24,2%
TVXQ - Truth
15,2%
Red Velvet - Sappy
15,2%
KNK - Lonely night
45,5%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9